Podczas kolejnej akcji "Zdrowe Wadowice" organizowanej przez Neurocentrum przy współpracy z magistratem
Zdrowe Wadowice. Magistrat zaprasza na "Wenecję" na bezpłatne badania

Podczas kolejnej akcji "Zdrowe Wadowice" organizowanej przez Neurocentrum przy współpracy z magistratem, na wadowickiej "Wenecji" mieszkańcy Wadowic będą mogli bezpłatnie wykonać szereg badań.

W niedzielę 23 września w godzinach od 10:00 do  17:00 na wadowickiej "Wenecji" z inicjatywy Neurocentrum i Urzędu Miejskiego w Wadowicach odbędzie się kolejna akcja pod nazwą „Zdrowe Wadowice”.

Mieszkańcy Wadowic będą mogli wziąć udział w bezpłatnych badaniach oraz porad medycznych , których udzielać będą lekarze - specjaliści.  Oferta jest  bardzo szeroka, skierowana zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci.

Mieszkańcy Wadowic będą mogli wziąć udział w bezpłatnych badaniach w kierunku: osteoporozy, USG tarczycy, badanie przepływów w kończynach dolnych, echo serca, EKG,   USG piersi, badanie słuchu - słuchobus oraz badanie spirometryczne.

Lekarze przeprowadzać też będą bezpłatne konsultacje dermatologiczne, kardiologiczne, reumatologiczne, dietetyczne, internistyczne, stomatologiczne oraz konsultacje lekarza chorób zakaźnych.

Dodatkowo można będzie wziąć udział w badaniu podologicznym oraz w badaniu wad postawy u dzieci, a także w szkoleniu z pierwszej pomocy.(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+2 #1 Realista 2018-09-14 03:26
Klinowanie i puste rozdawnictwo. Klinowski - nadal będzie za zakazem paliw stałych. Nic o modernizacji Termowadu. Nadal wirtualne inwestycje, woonerf na Lwowskiej. Kaliński - parking podziemny na Kościuszki, gdy potrzeba miejsc parkingowych na osiedlach. Kalinski - pisowskie rozdawnictwo 500 plus, co będzie kosztować rocznie 3, 5 mln miasto, a ulica Krasińskiego nadal będzie dziurawa i bez miejsc parkingowych.
Cytować
+6 #2 Realista 2018-09-14 05:08
- No i do tego obwoźny cyrk i klaka Klinowskiego: aniołki Całusowej z Wysokiej i lwice z Wadowic w postaci egzotycznego sojuszu czerwonych (Kamińska i Szczepański) z czarnymi (siostry Siłkowskie
Cytować
+4 #3 szaleńcze wizje 2018-09-14 05:33
głupota kandydatów sięgnęła Himalajów. Kaliński proponuje parking podziemny na Placu Kościuszki. Nadmiar miejsc parkingowych w centrum skłania ludzi do wjazdu do niego. A brak parkingów na obrzeżach miasta. To idiotyzm finansowy. Zaś Klinowski nadal chce zakazu palenia węglem i woonerfu na Lwowskiej. Oba pomysły idiotyczne dla Wadowic
Cytować
+3 #4 Dron 2018-09-20 16:56
Czy to będzie jak z pieskami,pierws ze cztery pieski będą zaczipowane na koszt magistratu a kolejne, pełna odpłatność.No i zapewne dla niektórych badania psychiatryczne poza kolejnością.
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.