Gmina Kalwaria Zebrzydowska to jedyna gmina z naszego powiatu, która dostała się do II etapu konkursu
Organizatorzy  Rajdu Wagabundy liczą na wasze głosy dla Kalwarii

Gmina Kalwaria Zebrzydowska to jedyna gmina z naszego powiatu, która dostała się do II etapu konkursu Edukacyjna Gmina Małopolski. Nauczyciele zachęcają do głosowania. O gminie, która która zwycięży, zostanie nakręcony film wyemitowany w TVP Kraków.

Trwa konkurs organizowany przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie  "Edukacyjna Gmina Małopolski". Ma on na celu promowanie samorządów lokalnych, które najaktywniej w regionie wspierają uczenie się przez całe życie swoich mieszkańców. Organizatorzy oceniają gminy dbające o rozwój edukacyjny i zawodowy swoich mieszkańców, a także angażujące różne środowiska i instytucje w działania edukacyjne. Ważna jest także promocja usług doradztwa zawodowego, oraz nietuzinkowe podejście do edukacji i uczenia się.

Od 2009 roku tytułem Edukacyjnej Gminy Małopolski uhonorowano w sumie 7 gmin: Mucharz, Gorlice, Brzeźnicę, Łużną, Bobową, Korzenną i Zakliczyn. W tym roku gmina Kalwaria Zebrzydowska jako jedyna gmina z naszego powiatu, dostała się do II etapu konkursu.  Jej zwycięstwo zależne jest od głosowania. O gminie, która zostanie zwycięzcą Plebiscytu „Edukacyjna Gmina Małopolski 2017" powstanie film, który zostanie wyemitowany w TVP Kraków.

Każdy codziennie może oddać 5 głosów z jednego komputera (jednego IP). Termin głosowania upływa 16 września – informuje nas Jacek Wojewodzic, nauczyciel ze Szkoły Podstawowej w Brodach, komandor Rajdu Wagabunda

Głosować można TUTAJ.

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.