Bezpłatna diagnostyka samochodu na profesjonalnym sprzęcie? Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawiczn
Nowe i mocniejsze Centrum zaprasza na Dni Otwarte

Bezpłatna diagnostyka samochodu na profesjonalnym sprzęcie? Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 2 w Wadowicach, postanowiło wyjść z taką inicjatywą. Wszystko w ramach Dni Otwartych, które odbędą się w dniach 18-19 marca. Takiej okazji nie można przegapić!

Oferta uszyta na miarę potrzeb

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 2 w Wadowicach ruszyło z promocją. Szkoła, która powstała 1 września ubiegłego roku z połączenia placówek oświatowych, popularnie zwanych
wcześniej jako "Gorzeń" i "Budowlanka", ma bardzo bogatą ofertą edukacyjną.     Taką, która jest uszyta na miarę naszych czasów i zapotrzebowania na rynku pracy.

Jesteśmy silniejsi i mamy większe możliwości. Otrzymaliśmy wsparcie finansowe, które otworzyło przed nami nowe ścieżki rozwoju. Nasi uczniowie biorą udział w licznych kursach zawodowych, za które nie muszą płacić. To sprawia, że absolwenci naszej szkoły są świetnie przygotowani do tego, aby podbijać rynek pracy – mówi Jerzy Kotaś, dyrektor CKZiU nr 2 w Wadowicach.

Słowa to czasami zbyt mało, dlatego szkoła wyszła z założenia, że najlepiej będzie, jeśli zaprezentuje swój dorobek i ofertę w trakcie Dni Otwartych. Zaproszenie jest skierowane głównie dla tegorocznych absolwentów gimnazjów oraz ich rodziców.

Rodzinne zwiedzanie

Czego zatem można się spodziewać? Wszyscy, którzy w niedziele (18.03) w godzinach od 11:00 do 15:00) odwiedzą siedzibę szkoły, a która mieści się przy ulicy Zegadłowicza 36 w Wadowicach, będą mogli ją zwiedzić, obejrzeć pracownie przedmiotowe, szkolne warsztaty oraz zapoznać się z bazą i wyposażeniem wspomagającym proces edukacji.

Na sali gimnastycznej uruchomiony zostanie punkt informacyjny, w którym będzie można dowiedzieć się, jakie kierunki kształcenia oferuje nasza szkoła, kiedy rozpocznie się rekrutacja na rok szkolny 2018/2019 oraz jakie warunki należy spełnić, by zostać przyjętym. Będzie można również spotkać się i zasięgnąć informacji u pracodawców współpracujących z naszą szkołą. Dla tych, którzy przyjadą do szkoły własnymi pojazdami, szkoła przygotowała atrakcyjną niespodziankę – możliwość dokonania diagnostyki pojazdu na profesjonalnym sprzęcie. Jesteśmy gorąco przekonani, że „rodzinne” zwiedzanie naszego Centrum, pozwoli wszystkim podjąć właściwą decyzję – informuje Jacek Zarzycki, zastępca dyrektora placówki.

Poniedziałek dla gimnazjów

Drugi dzień w ramach "otwartych drzwi" Centrum upłynie pod znakiem gimnazjów.

To dzień dla grup zorganizowanych z gimnazjów. Młodzież wraz z opiekunami zostanie oprowadzona po szkole przez uczniów oraz nauczycieli pracujących w naszej szkole, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące naszej oferty edukacyjnej. Pod ich opieką wszyscy goście zwiedzą teren naszej placówki ,będą mogli się również przyjrzeć codziennej pracy szkoły, gdyż tego dnia odbywać się będą normalne zajęcia dydaktyczne – podkreśla dyrektor Zarzycki.

Warto zapoznać się z ofertą edukacyjną CKZiU nr 2. Jest bogata, zróżnicowana i bardzo na czasie.

Dni Otwarte:
18 marca (niedziela) – Rodzinne zwiedzanie w godzinach od 11:00 do 15:00
19 marca (poniedziałek) – zwiedzenie dla grup zorganizowanych z gimnazjów


(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.