W CKZiU nr 2 w Wadowicach odbył się turniej strzelecki, w którym konkurowały zawodniczki  siedmiu dr
One potrafią strzelać!

W CKZiU nr 2 w Wadowicach odbył się turniej strzelecki, w którym konkurowały zawodniczki  siedmiu drużyn z Andrychowa, Kalwarii Zebrzydowskiej i Wadowic. Uczennice klas szkół średnich. Uczestniczki  turnieju  rywalizowały w dwóch  konkurencjach.

W piątek (9.03) w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 2 w Wadowicach odbył się "Dwubój strzelecki dziewcząc Wadowice 2018". W turnieju konkurowały zawodniczki  siedmiu drużyn z Andrychowa, Kalwarii Zebrzydowskiej i Wadowic, które są uczennicami klas szkół średnich.

Uczestniczki  turnieju  rywalizowały w dwóch  konkurencjach: strzelanie z karabinka pneumatycznego Gamo Delta Fox GT Whisper 4,5 mm na dystansie 10 m, postawa stojąca , tarcza sportowa 140 mm x 140 mm oraz strzelanie z pistoletu pneumatycznego CZ 75 P-07 Duty Blow Back 4,5 mm  na dystansie 10 m, postawa stojąca , tarcza sportowa 140 mm x 140 mm

W kategorii karabinka, bezkonkurencyjne okazały się zawodniczki I drużyny klasy 2 Liceum Policyjnego  Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 2 w Wadowicach: Gabriela Wiktor, Monika Byrgie i Anna Dobisz, zdobywając pierwsze trzy miejsca. W kategorii pistoletowej palma pierwszeństwa należała do Zuzanny Jaworskiej z Zespołu Szkół i Placówek Oświatowych im. Mikołaja Kopernika w Kalwarii Zebrzydowskiej, drugie miejsce zajęła Gabriela Wiktor, a trzecie  Anna Dobisz.

Wyniki indywidualne dwuboju wyglądały następująco:

 

Wynik rywalizacji drużynowej w dwuboju:

Na zakończenie zawodów, Komendant Powiatowy Policji w Wadowicach insp. Włodzimierz Warzecha, dyrektor CKZiU Nr 2  w Wadowicach mgr inż. Jerzy Kotaś oraz przewodniczący Regionu IPA Wadowice Andrzej Cholewa wręczyli uczestniczkom turnieju puchary, medale oraz dyplomy. Nagrody zostały ufundowane przez Region IPA Wadowice.

Współorganizatorami turnieju  byli: Komenda Powiatowa Policji  w Wadowicach, Region IPA Wadowice oraz gospodarz obiektu CKZiU Nr 2 w Wadowicach.

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.