W Zespole Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego im. św. Jana Pawła II w Radoczy miała miejsce szó
Na Walentynki śpiewali o miłości w obcych jezykach

W Zespole Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego im. św. Jana Pawła II w Radoczy miała miejsce szósta już edycja Walentynkowego Festiwal  Piosenki Obcojęzycznej o Miłości.

Jak co roku młodzież z okolicznych szkół gimnazjalnych i podstawowych wykazała się świetnym wyczuciem muzycznym oraz ciekawą interpretacją zagranicznych hitów muzyki pop o tematyce miłosnej. Należy podkreślić tutaj również zaangażowanie nauczycieli-opiekunów, który przygotowywali młodzież do konkursu, gdzie niektórzy z nich nawet akompaniowali swoim podopiecznym.

Wśród zaproszonych gości znaleźli się starosta wadowicki Bartosz Kaliński, dyrektor Delegatury Kuratorium Oświaty w Wadowicach Maria Nitka, starszy wizytator Delegatury Kuratorium Oświaty w Wadowicach Honorata Nowak-Kolec, przewodniczący Rady Gminy Tomice Zygmunt Szymczak, dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Wadowicach Małgorzata Chowaniec oraz przewodnicząca Koła Gospodyń Wiejskich z Radoczy Elżbieta Janik.

Zwycięzcy otrzymali nagrody w postaci statuetek za kolejne miejsca oraz nagrody specjalne: puchar Starosty Wadowickiego, puchar dyrektora Delegatury Kuratorium Oświaty w Wadowicach i puchar dyrektora Zespołu Szkół CKU im. św. Jana Pawła II w Radoczy.

Ponadto każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy dyplom - podziękowanie i poduszeczkę w kształcie serca z napisem „I love you” oraz słodycze ufundowane przez Zakłady Cukiernicze Skawa S.A. w Wadowicach.

Wyniki tegorocznej edycji:

Kategoria GRUPY MUZYCZNE:
1.    Grupa Muzyczna z ZSP w Witanowicach
2.    Zespół DUO z ZSP w Tomicach
3.    Zespół wokalno-chóralny BEL CANTO z SP nr 2 w Przeciszowie

Kategoria DUETY:
1.    Oliwia Kozioł i Patrycja Śliwa z SZ nr 3 w Przytkowicach

Kategoria SOLIŚCI:
1.    Julia Bartnicka z ZSP w Tomicach
2.    Karolina Surówka z ZS nr 6 w Leńczach
3.    Weronika Łuszczak z SP nr 2 w Przeciszowie

Ponadto przyznano wyróżnienia:
1.    Amelia Mrowiec z ZSP w Tomicach
2.    Weronika Mularczyk z ZS nr 8 w Stanisławiu Dolnym
3.    Zuzanna Michałek z SP nr 1 w Przeciszowie
4.    Małgorzata Tłomak z ZSP w Tomicach
5.    Nicol Kędzierska z SP nr 1 w Przeciszowie
6.    Natalia Janicka z ZSP w Tomicach
7.    Elżbieta Walczak z ZSS w Targanicach.

Nagroda specjalna w kategorii GRUPY MUZYCZNE ufundowana przez starostę wadowickiego Bartosza Kalińskiego powędrowała do ZSP nr 8 w Stanisławiu Dolnym, a nagroda specjalna Dyrektora Delegatury Kuratorium Oświaty w Wadowicach Marię Nitkę do ZS nr 3 w Przytkowicach.

Przyznano również nagrodę specjalną w kategorii SOLIŚCI ufundowaną przez Dyrektora Zespołu Szkół CKU w Radoczy Stanisława Gliwę, którą otrzymała Marcelina Szymańska z ZS nr 3 w Przytkowicach.

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.