Wszystkie przedszkola w gminie Andrychów mają już oczyszczacze powietrza. Gmina kupiła właśnie kole
Wszystkie przedszkola w tej gminie już z oczyszczaczami powietrza

Wszystkie przedszkola w gminie Andrychów mają już oczyszczacze powietrza. Gmina kupiła właśnie kolejnych dziewięć takich urządzeń.

W czwartek (8.02) dziewięciu dyrektorów przedszkoli z gminy Andrychów odebrało oczyszczacze z rąk burmistrza Tomasza Żaka, któremu towarzyszyli przewodniczący Rady Miejskiej Roman Babski i Andrzej Szafrański dyrektor Gminnego Zarządu Oświaty. Zapoznali się też z technicznymi szczegółami i obsługą. Prezentacji dokonał Jarosław Stypuła, przedstawiciel firmy Eurocentrum-Polska.

Okazuje się, że oczyszczacze Air Cliner usuwają z powietrza nie tylko zanieczyszczenia w postaci pyłów, ale też bakterie, alergeny, a nawet przykre zapachy. A te mogą się pojawić w przedszkolu, choćby z powodu zmoczenia się jakiegoś malucha. Po zmianie pieluch i ubranka oczyszczacz w kilka minut pozwoli o tym zapomnieć.

Przypomnijmy, że w ubiegłym roku Andrychów znalazł się wśród pięciu gmin (Krakowa, Katowic, Wrocławia oraz Sosnowca) które zwyciężyły w konkursie Tauronu "Oddychaj powietrzem". W październiku ubiegłego roku do miasta i dalej do czterech przedszkoli trafiły cztery oczyszczacze jako nagrody w konkursie.  Burmistrz Tomasz  Żak uznał, że taki sprzęt powinny mieć wszystkie placówki i w tym roku kupił dziewięć oczyszczaczy, za które zapłacił 11,7 tys zł.

W ten sposób wszystkie przedszkola, również te w zespołach szkolno-przedszkolnych w gminie Andrychów, są już wyposażone w nowoczesne oczyszczacze.


(AS)
(zdjęcie: Nowiny Andrychowskie)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+3 #1 Dziadek 2018-02-08 14:50
oczyszczacze powietrza :
A potem dziadek pierdnie i dzieci zatrute !!! :lol: :lol: :lol:
Cytować
+2 #2 reks 2018-02-09 04:53
Kiedy zakupia oczyszczacze urzędów
Cytować
0 #3 łajka 2018-02-09 08:30
Pffffffffffffff fffffffffffffff , ale żenada, dobrze że jestem stary i powoli zbieram się z tego świata .... Jak byłem w przedszkolu to te wasze alegeny to i inne śmieszne rzeczy na śniadanie się jadło.
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.