Dzięki teorii spiskowej uczennica z powiatowej placówki – Zespołu Szkół CKU im.  św. Jana Pawła
Jak to z tym lądowaniem na Księżycu było...

Dzięki teorii spiskowej uczennica z powiatowej placówki – Zespołu Szkół CKU im.  św. Jana Pawła II w Radoczy otrzymała najwięcej punktów w Małopolsce. Teraz przed nią kolejne wyzwanie. Cała szkoła trzyma kciuki za nią i jej koleżanki.

Czwórka grafików ze szkoły w Radoczy zakwalifikowała się do okręgowego etapu Olimpiady Wiedzy o Mediach. Nie było to takie łatwe, ponieważ mogło zakwalifikować się tylko 30 osób, a swoje projekty zgłosiło aż 90 uczniów z okręgu małopolskiego. A co najważniejsze - Joanna Szymańska z II klasy Technikum Cyfrowych Procesów Graficznych uzyskała największą liczbę punktów w całej Małopolsce.

Uczniowie mieli za zadanie nagrać 15 minutowy film o tematyce zaproponowanej przez organizatora konkursu, czyli Wydział Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii na Uniwersytecie Warszawskim.

Praca Joanny dotyczyła teorii spiskowych, które przez lata narosły wokół „lądowania ludzi na Księżycu”. Uczennica zdecydowała, że cały film „narysuje” na szkolnej tablicy. Nagrywanie trwało przeszło pięć godzin, w czym nieocenioną pomoc okazali koleżance jej klasowi koledzy. Mateusz Antos odpowiadał za montaż zarejestrowanych materiałów, a Anna Kowalówka użyczyła swojego głosu jako lektor.

Oprócz Joanny Szymańskiej w kolejnym etapie Olimpiady Wiedzy o Mediach udział wezmą: Wiktoria Widlarz (klasa II Technikum Cyfrowych Procesów Graficznych), Kamila Szczerbik i Weronika Ogiegło (klasa I Technikum Grafiki i Poligrafii Cyfrowej).

 

(materiały promocyjne Starostwa Powiatowego w Wadowicach)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze  

-1 #1 dez-Informacja 2017-12-15 21:41
Artykół mówi że Matusz Antos dokonał montażu sam ale filmik twierdzi co innego ... i już mamy kolejną teorie spiskową... I czemu autorka głosu nie jest wspomniana jak współtwórca?
+5 #2 szkiełko & oko 2017-12-16 07:02
Drogie Dzieci !
Zdjęcia można dowolnie fałszować jeśli istnieje taka potrzeba.
Zdjęcia można wprowadzać do obiegu informacji bez większych problemów.
Fałszowane - także.
Czy zatem z całą pewnością można twierdzić ,że są "dowodem " ?

Nie masz uprawnień do komentowania tego artykułu.