Ministerstwa Obrony Narodowej wystosowało list gratulacyjny do dyrekcji wadowickiego "Mechanika". Doceni
Ministerstwa Obrony Narodowej wysłało do tej szkoły list gratulacyjny

Ministerstwa Obrony Narodowej wystosowało list gratulacyjny do dyrekcji wadowickiego "Mechanika". Doceniło placówkę za to, że znalazła się na liście pięćdziesięciu miejsc najlepszych szkół w rankingu szkół w roku 2017.

W piątek (3.11) Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 2 w Wadowicach (popularnym "Mechaniku") miało miejsce bardzo uroczyste i ważne wydarzenie. Przybył tutaj szef Wydziału Rekrutacji MON mjr Cezary Pązik. Jego wizyta wiązała się z kampanią Ministerstwa Obrony Narodowej, której celem jest promowanie szkolnictwa wojskowego. W tym celu Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Obrony Narodowej prof. dr hab. Wojciech Fałkowski wystosował list gratulacyjny dla dyrektorów Liceów i Techników, które znalazły się na pięćdziesięciu najwyższych miejscach w rankingu szkół w roku 2017.

Zaszczytne miejsce na wspomnianej prestiżowej liście zajęło Technikum nr 1 (5 miejsce w Małopolsce, 34 w kraju), dlatego mjr Cezary Pązik wręczył dyrektorowi Jerzemu Kotasiowi list gratulacyjny, w którym doceniono sukces dydaktyczny i wychowawczy placówki, podkreślając, iż jest to "szkoła, która stawia na rozwój, kształcąc młodych ludzi jako przyszłych obywateli, gotowych na podjęcie wyzwań, które przynosi współczesność a atmosfera w niej sprzyja nie tylko zdobywaniu wiedzy, ale także wychowaniu młodych, świadomych obywateli".
                                        
Mjr Cezary Pązik spotkał się także z uczniami klas maturalnych, których zachęcał do podjęcia studiów na uczelniach wojskowych oraz podkreślał wyjątkowość ich oferty oraz prestiż żołnierskiej służby.

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.