W Wadowickim  Kinie Centrum ruszył nowy projekt Kino Szkoła. To pokazy, prelekcje, ale też i zabawy a
W Wadowicach ruszył cykl Kino Szkoła. To świetna propozycja dla najmłodszych

W Wadowickim  Kinie Centrum ruszył nowy projekt Kino Szkoła. To pokazy, prelekcje, ale też i zabawy a głównie projekcje filmów dla dzieci i młodzieży. Dołączyło do niego już kilka przedszkoli i szkół z Wadowic i okolicy. Organizatorzy zapraszają kolejne.

W Wadowickim  Kinie Centrum ruszył nowy projekt Kino Szkoła. To edukacyjne pokazy, prelekcje, ale też i zabawy a głównie projekcje filmów dla dzieci i młodzieży. Pierwszy cykl już się odbył. W filmowym spotkaniu wzięły udział przedszkolaki i uczniowie klas I-III kilku przedszkoli i szkół z Wadowic i okolicy podczas dwóch seansów. Najmłodsi wspominali swój pierwszy dzień w przedszkolu, opowiedzieli o przedszkolnych zasadach, problemach i najlepszych zabawach. Nieco starsi widzowie zdradzili swoje marzenia, dowiedzieli się co to są endorfiny i co to znaczy "chodzić z głową w chmurach". Każdemu spotkaniu towarzyszyły pokazy filmowe.

Śmiechu i dobrego humory nie brakowało nikomu i każdy wyszedł z seansu z nową wiedzą. Spotkanie prowadził prelegent Kino Szkoły.

Cały czas można przystąpić do tego projektu, wystarczy wybrać z katalogu interesujący  program, wypełnić kartę zgłoszenia i odesłać ją do wadowickiego kina na mailowy adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..pl.

Aby „załapać” się na spotkania na kolejny miesiąc, należy przesłać zgłoszenie do 3 dnia poprzedzającego go miesiąca. Katalog i karta zgłoszenia na stronie www.wck.wadowice.pl

(JS)
(zdjęcia: Wadowickie Centrum Kultury)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.