Posterunek policji w Brzeźnicy odwiedziły przedszkolaki z tutejszego Zespołu Szkolno-Przedszkolnego. W
Przedszkolaki na posterunku policji

Posterunek policji w Brzeźnicy odwiedziły przedszkolaki z tutejszego Zespołu Szkolno-Przedszkolnego. Wzięły udział w pogadance na temat bezpieczeństwa, poznały umundurowanie i stopnie służbowe a także miały okazję posiedzieć w policyjnym radiowozie.

Kilka dni temu posterunek policji w Brzeźnicy odwiedziły dzieci z tutejszego przedszkola z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego. W trakcie spotkania, w ramach kampanii "Kręci mnie bezpieczeństwo... przez cały rok szkolny" policjanci przeprowadzili z dziećmi pogadankę na temat bezpieczeństwa w drodze do i ze szkoły oraz obowiązku noszenia elementów odblaskowych.

Celem wizyty było również poznanie zawodu policjanta. Dzieci miały możliwość poznać różne rodzaje umundurowania służbowego i stopnie służbowe. Policjanci zaprezentowali dzieciom sprzęt będący na wyposażeniu policji m.in. pałki, kamizelki kuloodporne. Następnie przedszkolaki zwiedziły pomieszczenia posterunku, a na koniec radiowozy policyjne.

Jak mówią policjanci, wizyta przedszkolaków była miłym akcentem w ich codziennej pracy.

(AS)
(zdjęcia: Komenda Powiatowa Policji w Wadowicach)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.