Komenda Powiatowa Policji w Wadowicach podpisała porozumienie z nowo powstałym Centrum Kształcenia Zaw
Policja podpisała porozumienie z CKZiU

Komenda Powiatowa Policji w Wadowicach podpisała porozumienie z nowo powstałym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 2 w Wadowicach. Określa ono m.in. zasady współpracy i realizację zadań na rzecz edukacji i propagowaniu bezpieczeństwa publicznego.

W piątek (1.09) rozwiązano Zespół Szkół nr 1 i Zespół Szkół nr 2 w Wadowicach tworząc Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 2 w Wadowicach. W poniedziałek (4.09) zostało zawarte porozumienie w sprawie współpracy pomiędzy CKZiU nr 2  w Wadowicach reprezentowanym przez dyrektora mgr inż. Jerzego Kotasia, a Komendą Powiatową Policji w Wadowicach reprezentowaną przez Komendanta Powiatowego     Policji w Wadowicach insp. Włodzimierza Warzechę.

Porozumienie określa zasady współpracy przy wspólnej realizacji zadań na rzecz edukacji i propagowania działalności na rzecz bezpieczeństwa publicznego, profilaktyki oraz kształtowania postaw patriotycznych i społecznych, w odniesieniu do młodzieży z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 2 w Wadowicach. Współpraca pomiędzy komendą, a centrum realizowana będzie poprzez udostępnianie centrum przez komendę prasy policyjnej, materiałów promocyjnych i reklamowych dotyczących policji, służby w policji oraz szkolnictwa policyjnego — informuje Komenda Powiatowa Policji w Wadowicach w swoim komunikacie.

Porozumienie będzie polegała na zapewnieniu udziału przedstawicieli komendy w zajęciach dydaktycznych dotyczących bezpieczeństwa publicznego oraz realizowaniu na terenie CKZiU prelekcji, pogadanek,  pokazów itp. związanych z policją, adresowanych do młodzieży szkolnej.

Ponadto współpraca będzie realizowana poprzez merytoryczne wspieranie przez komendę podejmowanych przez centrum  inicjatyw o charakterze patriotycznym, przygotowywanych olimpiad przedmiotowych, konkursów wiedzy o historii policji oraz innych konkursów z zakresu tematyki policyjnej, turniejów i zawodów sportowych o charakterze pro policyjnym oraz umożliwienie udziału uczniów w uroczystościach i przedsięwzięciach profilaktycznych organizowanych przez komendę.

(AS)
(zdjęcie: KPP Wadowice)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+6 #1 Romek 2017-09-05 12:36
" edukacji i propagowania działalności na rzecz bezpieczeństwa publicznego, profilaktyki oraz kształtowania postaw patriotycznych i społecznych, " czyli uczmy że jak ktoś się wyłamuje poza jakieś ramy i ZAGRAŻA bezpieczeństwu " " większości ( która tak uważa ) to wpierdol ( przepraszam ale spłycam to do języka dobitnie zrozumiałego ), postaw PATRIOTYCZNYCH, nie nie dobra dalej nie mogę. Historia powoli zatacza koło. Mam nadzieję nie dożyję tego.
Cytować
+6 #2 Kleczanin 2017-09-05 12:43
A bezpieczeństwo publiczne w Kleczy nadal stoi pod znakiem zapytania. Chodnika przy powiatówce 1731K jak nie było tak nie ma. Ciekawe kiedy Starostwo skompletuje dokumenty projektowe, które kompletuje już od grudnia 2014.https://ww w.facebook.com/ notes/informacj e-z-wadowic/kle cza-górna-miesz kańcy-od-lat-do magają-się-chod nika-co-robią-s amorządowcy/167 3998952671685/
Cytować
+5 #3 dert 2017-09-05 21:52
hmm.... patrole samochodowe które widząc łamanie przepisów i prawa nie podejmujące interwencji..............
Jak patrze na kochane Wadowice to takiego burdelu jeszcze nie widziałem oczywiescie chodzi o drogi i parkowane samochody.
Cytować
+2 #4 pokazowy patriotyzm 2017-09-05 22:18
Czyli w policji są obecnie sami pisowscy patrioci...lito ści co za powrót do czasów z przed wojny, jeszcze tylko księża w Sejmie i mamy powtórkę
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.