Na odcinku linii kolejowej nr 117 Wadowice-Bielsko Biała Główna znowu zamiast pociągów wprowadzona z
Znowu zamiast pociągów autobusy

Na odcinku linii kolejowej nr 117 Wadowice-Bielsko Biała Główna znowu zamiast pociągów wprowadzona zostanie Zastępcza Komunikacja Autobusowa. Z jakiego powodu?

Ważna wiadomość dla podróżujących koleją. Przez pięć dni, od poniedziałku (22.05) do piątku (26.05) na odcinku linii kolejowej nr 117 Wadowice - Bielsko-Biała Główna za wszystkie pociągi wprowadzona zostanie Zastępcza Komunikacja Autobusowa uruchomiona przez przewoźnika PolRegio. Ma to związek z pracami remontowymi na wyżej wymienionym odcinku.

Na dworcach i przystankach z tej okazji pojawiły się plakaty z rozkładem zastępczych autobusów. Jak informuje na Facebooku Linia Kolejowa 117 Kalwaria Zebrzydowska Lanckorona - Bielsko-Biała Główna, zawierają one błędne informacje: kursy "34603" i "43606“ są realizowane tylko w dni robocze (od poniedziałku do piątku): na plakatach jest błąd i w weekend (27-28 maja) tych kursów nie będzie.

ZKA funkcjonować będzie od poniedziałku (22.05) do piątku (26.05), zaś w weekend wszystkie pociągi pojadą normalnie, tj. zgodnie z rozkładem jazdy obowiązującym w te dni.


(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.