Podczas Festiwalu Tańca w Regionalnym Ośrodku Kultury w Zatorze zespoły z WCK zaprezentowały niecodzi
Wielki sukces tancerzy z WCK w Zatorze

Podczas Festiwalu Tańca w Regionalnym Ośrodku Kultury w Zatorze zespoły z WCK zaprezentowały niecodzienne choreografie, które zostały docenione przez jury.

W sobotę (11.03) odbył się Festiwal Tańca w Regionalnym Ośrodku Kultury w Zatorze. Zespoły Wadowickiego Centrum Kultury przygotowane przez Żanetę Żytko zaprezentowały tam niecodzienne choreografie, które zostały docenione przez jury w składzie: Janina Kamińska oraz Alicja Morand.

Zespoły:  ADHDance, Równowaga, White Collar oraz solistki: Dominika Hydzik, Maja Kawnik, Karolina Hydzik, Magdalena Bolek, Julia Kręcioch oraz Magdalena Mżyk zaprezentowały wysoki poziom i pokonując liczną konkurencję zdobyły aż 9 nagród.

Solistki wytańczyły choreografie tematyczne w stylu Modern Jazz i Taniec Współczesny. Zespół taneczny ADHDance zaprezentował układ  ,,Błędne koło", Zespół Równowaga wykonał choreografię ,,Za drzwiami", z kolei grupa trenująca Hip Hop pod nazwą White Collar zaprezentowała układ ,,Exit".

Zdobyte nagrody tancerzy:
W kategorii IV - VI klasy:
I MIEJSCE - solistka Dominika Hydzik
II MIEJSCE - Zespół Taneczny Równowaga

W kategorii klasy gimnazjalne:
I MIEJSCE - solistka Julia Kręcioch
II MIEJSCE - solistka Magdalena Bolek
III MIEJSCE - ex aequo solistki Maja Kawnik i Karolina Hydzik

GRAND PRIX -  Zespół Taneczny ADHDance
I MIEJSCE - zespół Taneczny White Collar

W kategorii klasy ponadgimnazjalne:
WYRÓŻNIENIE - solistka Magdalena Mżyk

 

(MM)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+6 #1 Kacper71 2017-03-16 12:44
Naprawdę chce się tej kobiecie. To już nieważne czy zajmują miejsca czy nie. Ćwiczą dobrze się bawią. To dokładnie to, czego można oczekiwać. Dwa lub trzy lata temu myślałem, że to będzie koniec. Dziękuję Pani Żaneto, że się Pani pojawiła i że się Pani chce.
Cytować
-6 #2 Renata K. 2017-03-23 19:18
Nie no ,przesada i to niezla , ten konkurs nie ma zadnego znaczenia i dlatego jest praktycznie nie obstawiany , nigdzie sie nie liczy ! a wszyscy tam zajmuja miejsca (nawet sa trzy pierwsze miejsca w tej samej kategorii) jakas parodia po prostu ...
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.