Urząd Pracy w Wadowicach otrzymał wyróżnienie Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej za uzysk
Wadowicki pośredniak nagrodzony za skuteczność

Urząd Pracy w Wadowicach otrzymał wyróżnienie Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej za uzyskanie w ubiegłym roku wysokiej skuteczności działań aktywizacyjnych podejmowanych wobec osób bezrobotnych.

W Katowicach na zaproszenie Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej odbyły się uroczystości Dnia Pracownika Publicznych Służb Zatrudnienia. Obchody były okazją nie tylko do spotkania się w gronie osób, które swoje życie zawodowe związały z rozwojem i budowaniem dobrego wizerunku takich służb, ale również do  wyróżnienia najskuteczniejszych Urzędów Pracy w Polsce.

W rankingu ministerstwa na najskuteczniejszą tego typu placówkę w skali województwa małopolskiego miano najlepszego uzyskał Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego. Z kolei Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach znalazł się w gronie pozostałych trzech wyróżnionych Urzędów w Małopolsce (obok PUP w Nowym Targu i PUP w Gorlicach).

Wadowicki pośredniak otrzymał dyplom za "uzyskanie w 2016 roku wysokiej skuteczności działań aktywizacyjnych podejmowanych wobec osób bezrobotnych w województwie małopolskim". Wyróżnienie z rąk sekretarza stanu Stanisława Szweda, odebrała dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Wadowicach  Małgorzata Chowaniec.

 

 

(MG)
(zdjęcie: Seweryn Osowski)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+9 #1 MOB 2017-02-17 11:26
Urząd Pracy w Wadowicach otrzymał wyróżnienie Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej za uzyskanie w ubiegłym roku wysokiej skuteczności działań aktywizacyjnych podejmowanych wobec osób bezrobotnych, atj. PRAWA DO POBIERANIA ZASILKU !!
tym samym bezrobocie statystycznie w Urządzie Pracy w Wadowicach spadlo !!!
Cytować
+13 #2 AnnaM 2017-02-17 13:49
Ja tam mam inne zdanie. Pchanie na siłę na bezsensowne szkolenia, wydawanie skierowań do pracy, pomimo niezgodności wykształcenia, kwalifikacji. Brak wiedzy nt. jakichkolwiek projektów unijnych, których na rynku jest masą, a które dają o wiele większe możliwości stażu i zatrudnienia niż PUP. Statystyki to jedno, rzeczywistość niestety nieco inną.
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.