Od 1 marca Wydział Komunikacji i Transportu w Andrychowie będzie miał nową siedzibę, w odnowionym dw
Andrychowski wydział komunikacji z nową siedzibą

Od 1 marca Wydział Komunikacji i Transportu w Andrychowie będzie miał nową siedzibę, w odnowionym dwupiętrowym budynku, również przy ulicy Rynek, tyle, że kilkadziesiąt metrów dalej niż obecnie.

1 marca oficjalnie zostanie otwarta nowa siedziba Wydziału Komunikacji i Transportu w Andrychowie. Wydział będzie dalej znajdował się przy ulicy Rynek, tyle, że kilkadziesiąt metrów dalej niż obecnie, w odnowionym dwupiętrowym budynku. Za wynajmem Urząd Miejski w Andrychowie będzie płacił 6 tysięcy złotych brutto miesięcznie. Dotychczasowa siedziba znajduje się budynku gminnym, więc magistrat nic nie płacił za placówkę.

To dobra wiadomość dla petentów, którzy teraz będą mogli załatwić sprawy w bardziej cywilizowanych warunkach. Cieszą się również urzędnicy, bo stara siedziba była niestety bardzo ciasna.

Jak informuje Starostwo Powiatowe w Wadowicach, we wtorek (28.02) w  związku ze zmianą lokalizacji referatu zamiejscowego w Andrychowie Wydziału Komunikacji i Transportu w Wadowicach, obsługa petentów nie będzie realizowana w związku z koniecznością przeniesienia do nowej siedziby baz danych i sprzętu komputerowego. System informatyczny w tym dniu nie będzie działał.

 

AKTUALIZACJA (PONIEDZIAŁEK, 27 LUTEGO 2017 09:05)

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.