W Kalwarii Zebrzydowskiej otwiera się pierwszy w powiecie wadowickim sklep spożywczy sieci Mila, należ
Drukuj
W Kalwarii otwierają nowy supermarket spożywczy

W Kalwarii Zebrzydowskiej otwiera się pierwszy w powiecie wadowickim sklep spożywczy sieci Mila, należący do spółki market-Detal. To warzywniak, cukiernia i sklep mięsny, pod jednym dachem.

W sobotę (24.09) w Kalwarii Zebrzydowskiej  otwiera się pierwszy sklep spożywczy sieci Mila, należący do spółki market-Detal. Supermarket został zlokalizowany bezpośrednio przy ulicy Jagiellońskiej, głównej ulicy miasta i jednocześnie drodze krajowej nr 52.  Na terenie obiektu przewidziano w sumie 44 miejsca parkingowe, w tym 3 miejsca dla osób niepełnosprawnych. Przed obiektem zamontowano stojaki rowerowe, aby każdy klient miał swobodę dojazdu na zakupy, wybierając dowolny środek transportu.

W dniu otwarcia zaplanowano wiele niespodzianek, atrakcji oraz konkursów, które będą czekać na osoby odwiedzające supermarket Mila. Tego dnia wszyscy klienci, będą mogli skosztować wybranych produktów z kluczowych kategorii sprzedawanych w sklepach sieci, a dodatkowo zakupy klientów umilą degustacje  na zewnątrz sklepu w postaci hot-dogów oraz grochówki .  

Supermarkety Mila to warzywniak, cukiernia i sklep mięsny, pod jednym dachem. Cały asortyment dostosowany jest do codziennych zakupów klientów, a oprócz szerokiego wyboru produktów z kluczowych kategorii artykułów świeżych, wśród ponad 6000 artykułów, klienci znajdą wszystko to, czego potrzebują w jednym miejscu.

Supermarkety Mila otwarte są od poniedziałku do soboty w godzinach od 6:30 do 21:30 oraz w niedzielę w godzinach od 10:00 do 19:30.

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Ostatnie artykuły z kategorii Biznes:

Tak wygląda nowa siedziba wadowickiej policji po prawie roku budowy

Rusza Parkowa Galicjanka w Parku Miejskim w Wadowicach

Urnę Budżetu Obywatelskiego Małopolska znajdziemy też w wadowickim magistracie

Od sierpnia 188 tysięcy młodych Małopolan nie zapłaci podatku

Informacje o stanie konta w ZUS wysłane przed terminem