W Kalwarii Zebrzydowskiej otwiera się pierwszy w powiecie wadowickim sklep spożywczy sieci Mila, należ
W Kalwarii otwierają nowy supermarket spożywczy

W Kalwarii Zebrzydowskiej otwiera się pierwszy w powiecie wadowickim sklep spożywczy sieci Mila, należący do spółki market-Detal. To warzywniak, cukiernia i sklep mięsny, pod jednym dachem.

W sobotę (24.09) w Kalwarii Zebrzydowskiej  otwiera się pierwszy sklep spożywczy sieci Mila, należący do spółki market-Detal. Supermarket został zlokalizowany bezpośrednio przy ulicy Jagiellońskiej, głównej ulicy miasta i jednocześnie drodze krajowej nr 52.  Na terenie obiektu przewidziano w sumie 44 miejsca parkingowe, w tym 3 miejsca dla osób niepełnosprawnych. Przed obiektem zamontowano stojaki rowerowe, aby każdy klient miał swobodę dojazdu na zakupy, wybierając dowolny środek transportu.

W dniu otwarcia zaplanowano wiele niespodzianek, atrakcji oraz konkursów, które będą czekać na osoby odwiedzające supermarket Mila. Tego dnia wszyscy klienci, będą mogli skosztować wybranych produktów z kluczowych kategorii sprzedawanych w sklepach sieci, a dodatkowo zakupy klientów umilą degustacje  na zewnątrz sklepu w postaci hot-dogów oraz grochówki .  

Supermarkety Mila to warzywniak, cukiernia i sklep mięsny, pod jednym dachem. Cały asortyment dostosowany jest do codziennych zakupów klientów, a oprócz szerokiego wyboru produktów z kluczowych kategorii artykułów świeżych, wśród ponad 6000 artykułów, klienci znajdą wszystko to, czego potrzebują w jednym miejscu.

Supermarkety Mila otwarte są od poniedziałku do soboty w godzinach od 6:30 do 21:30 oraz w niedzielę w godzinach od 10:00 do 19:30.

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+2 #1 Roza 2016-09-24 09:30
Witam! Uwielbiam Was ale prosze sprawdzajcie daty gdy piszecie artykuły!pozdra wiam
Cytować
+2 #2 Marcel 2016-09-24 12:59
Pod Mila pustki a pod Biedronką nie ma gdzie zaparkować. Taka sytuacja.
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.