Nie masz czasu na załatwienie spraw nawet w wydłużonych godzinach pracy urzędów? Zakład Ubezpiecze
Wadowicki ZUS wydłuża godziny pracy

Nie masz czasu na załatwienie spraw nawet w wydłużonych godzinach pracy urzędów? Zakład Ubezpieczeń Społecznych wychodzi naprzeciw  oczekiwaniom i zaprasza na swoje sale obsługi do godziny 18:00.

Reagujemy na wskazania naszych klientów, dla których poniedziałkowe wydłużone godziny pracy placówek ZUS są nadal niewystarczające na załatwianie spraw z zakresu ubezpieczeń społecznych. Jesteśmy instytucją usługową dla społeczeństwa, dlatego chcemy zapewnić naszym klientom niezbędny komfort czasowy – uzasadnia wprowadzane zmiany w zakresie godzin pracy sal obsługi klienta, prof. Gertruda Uścińska, prezes Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.

Dotychczas jeden dzień w tygodniu, tj. w poniedziałek sale obsługi klienta ZUS były otwarte dłużej niż w każdy inny dzień tygodnia, bo do godziny 17.00.

Od 1 września wydłużamy czas pracy Inspektoratu w Wadowicach. W każdy poniedziałek sala obsługi klienta Inspektoratu będzie czynna do godziny 18.00 – informuje Anna Dybał, zastępca kierownika Inspektoratu w Wadowicach.

Jak zapewnia prof. Gertruda Uścińska, ZUS liczymy, że dzięki tej decyzji uda  się obsłużyć więcej spraw klientów.

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.