Agnieszka z Inwałdu od ośmiu lat walczy ze śmiertelną chorobą. Trwa zbiórka na leczenie, pomóc mo
Agnieszka z Inwałdu walczy ze śmiertelną choroba. Trwa zbiórka na leczenie

Agnieszka z Inwałdu od ośmiu lat walczy ze śmiertelną chorobą. Trwa zbiórka na leczenie, pomóc może każdy.

Agnieszka Kierczak z Inwałdu w wieku 30. lat usłyszała dramatyczną diagnozę, która całkowicie zrujnowała jej życie: złośliwy nowotwór. Przeszła skomplikowaną operację całkowitej resekcji jelita, a po dwóch miesiącach następną, która była konieczna przez zapalenie otrzewnej. W trakcie drugiego zabiegu doszło do niewydolności oddechowo – krążeniowej. Lekarzom cudem udało się uratować jej życie...

Kolejnym etapem było 12 cykli chemioterapii oraz kosztowna i długotrwała rehabilitacja. Niestety po 4. latach padła kolejna, druzgocąca diagnoza. Konieczna była kolejna operacja, tym razem uśnięcia macicy. Po długotrwałej walce o zdrowie, gdy wszystko było już na dobrej drodze, a ja wraz z mężem snuła plany na przyszłość, jesienią 2023 roku musiała zmierzyć się z kolejną, zwalającą z nóg diagnozą: nowotwór trzustki.

Został zakwalifikowana do leczenia operacyjnego. Niestety okazało się, że nowotwór jest w tym momencie zbyt rozległy i nie da się skutecznie pokonać go podczas jednej operacji. Aby móc liczyć na kolejną, musi poddać się długotrwałemu leczeniu, w pierwszej kolejności ustabilizowaniu wszystkich chorób współistniejących, co pozwoli zakwalifikować się jej do chemioterapii.

Niestety nie jest w stanie sama pokryć kosztów leczenia. Dojazdy, lekarstwa, konsultacje lekarskie, plastry przeciwbólowe i zwykłe rachunki bardzo mocno obciążają budżet jej rodziny. Choroba odebrała jej możliwość pracy.

Na portalu zrzutka.pl trwa zbiórka na leczenie. Pomóc może każdy.

Link do zbiórki TUTAJ

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.