Wadowicki szpital organizuje kolejny dzień otwarty Oddziału Ginekologiczno-Położniczego, na który za
Wadowicki szpital organizuje kolejny dzień otwarty Oddziału Ginekologiczno-Położniczego

Wadowicki szpital organizuje kolejny dzień otwarty Oddziału Ginekologiczno-Położniczego, na który zaprasza przyszłych rodziców.

W niedzielę 11 czerwca o godzinie 11:00 Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Wadowicach organizuje Dzień Otwarty Oddziału Ginekologiczno-Położniczego, na który zaprasza  przyszłych rodziców.

W tym dniu będą oni mogli zobaczyć, na co dzień niedostępne miejsca takie, jak sale porodowe, sale cięć cesarskich oraz Punkt Przyjęć Oddziału, a także sale kobiet po porodzie. Podczas spotkania poruszone będzie wiele istnych kwestii związanych z przygotowaniem do porodu i samym porodem, które bardzo często budzą wiele wątpliwości przyszłych rodziców, ale również udzielone zostaną praktyczne wskazówki i informację dotyczące samego przyjęcia do szpitala podczas porodu.

Pokażemy gdzie się kierować, jakie dokumenty za sobą zabrać oraz podpowiemy, o co Pacjentka może być pytana podczas wywiadu medycznego. Opowiemy, jak wygląda poród rodzinny w naszym szpitalu oraz co zapewniamy świeżo upieczonym mamom, oraz ich Pociechom. Przyszli rodzice oprócz dużej dawki wiedzy, jaką otrzymają podczas spotkania, będą mieli okazje uzyskać odpowiedzi na nurtujące ich pytania – informuje nas ZZOZ w Wadowicach.

Szczegółowy plan dostępny jest na naszej stornie internetowej. Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja miejsc pod numerem telefonu (33) 87 21 348.(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze  

+1 #1 Pacjent 2023-05-24 18:03
Wadowickie konowały niech lepiej zaczną leczyć bo aż wstyd
Cytować
0 #2 berek 2023-05-24 19:30
Spoko już niedługo.Będzie my mieli szpital ortopedyczny z rehabilitacja.D yrekcja się stara.Śmierdzi to na kilometr prywatyzacja.Tr zeba dobre auta kupować żeby do ościennych szpitalu dojechać.
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.