Dyrektor Placówki Opiekuńczo – Wychowawczej „Nowy Dom”  w Radoczy zaprasza do współpracy chęt
Placówka opiekuńczo wychowawcza w Radoczy szuka do pracy psychologa

Dyrektor Placówki Opiekuńczo – Wychowawczej „Nowy Dom”  w Radoczy zaprasza do współpracy chętne osoby, który chciałaby dołączyć do zespołu i podjąć pracę na stanowisku psychologa w placówce opiekuńczo-wychowawczej w pełnym wymiarze czasu pracy lub w ramach umowy zlecenie.

Wymagania niezbędne dla stanowiska psycholog to wykształcenie wyższe – wg art. 98 pkt. 1 ust. 3 ustawy z dnia 9 czerwca 2011 r. o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej tj. w przypadku psychologa – prawo wykonywania zawodu psychologa w rozumieniu ustawy z dnia 8 czerwca 2001 r. o zawodzie psychologa i samorządzie zawodowym psychologów, mile widziane doświadczenie w pracy z  dziećmi i młodzieżą.

Ponadto w placówce opiekuńczo-wychowawczej z dziećmi może pracować osoba, która, nie jest i nie była pozbawiona władzy rodzicielskiej oraz władza rodzicielska nie jest jej zawieszona ani ograniczona, wypełnia obowiązek alimentacyjny – w przypadku gdy taki obowiązek w stosunku do niej wynika z tytułu egzekucyjnego, nie była skazana prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe, nie figuruje w bazie danych Rejestru Sprawców Przestępstw na Tle Seksualnym z dostępem ograniczonym oraz  jest zdolna do pracy w placówce opiekuńczo-wychowawczej, co zostało potwierdzone zaświadczeniem lekarskim o braku przeciwwskazań do tej pracy.

Placówka Opiekuńczo – Wychowawcza „Nowy Dom” oraz Placówka Opiekuńczo – Wychowawcza „Promyk” w Radoczy to instytucjonalne formy pieczy zastępczej zorganizowane na terenie Powiatu Wadowickiego w celu zapewnienia całodobowej opieki i wychowania dzieciom całkowicie lub częściowo pozbawionym opieki rodzicielskiej, których nie umieszczono w rodzinnej pieczy zastępczej.

Osoby zainteresowanie pracą w obszarze wspierania rodziny i pomocy społecznej, chęcią pomocy i wsparcia dzieci i młodzieży oraz chcące mieć możliwość kształtowania młodych charakterów dołącz proszone są o przesłanie dokumentów aplikacyjnych tj. CV i listu motywacyjnego na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub kontakt pod numerem telefonu 33 876 14 66 wewnętrzny 10.

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.