Jazda szybkimi autami i motocyklami, rozwiązywanie zagadek, kontakt ze zwierzętami, realizacja pasji. P
Szybkie fury, rozwiązywanie zagadek. Policja zachęca do wstąpienia w jej szeregi

Jazda szybkimi autami i motocyklami, rozwiązywanie zagadek, kontakt ze zwierzętami, realizacja pasji. Policja zachęca do wstąpienia w jej szeregi.

Policja zachęca do wstąpienia w jej szeregi.

Jeśli chcesz pomagać innym i odpowiadać za bezpieczeństwo wewnętrzne naszego kraju, współtworząc ponad  stutysięczną formację mundurową, zostań policjantem. Służba w Policji wymaga określonych predyspozycji zarówno psychicznych, jak i fizycznych, a wyzwania, z którymi trzeba się mierzyć, nie należą do łatwych. Za to służba w policyjnym mundurze daje wiele satysfakcji, a wdzięczność osób, którym udzieliło się pomocy, bywa bezcenna – zachęcają mundurowi

Szerokie spectrum policyjnych działań z pewnością sprawi, że każdy znajdzie miejsce, w którym na co dzień będzie mógł wykorzystywać swoje wykształcenie oraz rozwijać zainteresowania. Jeśli Twoją pasją są motocykle, możesz przy ich użyciu pilnować bezpieczeństwa na drogach. Jeśli masz smykałkę do rozwiązywania zagadek i jesteś bystrym obserwatorem, z analitycznym umysłem doskonale sprawdzisz się jako policyjny detektyw. A może lubisz zwierzęta? Masz szansę zostać przewodnikiem policyjnego psa czy służyć w patrolu konnym. Możesz również realizować swoje pasje, służąc m.in. w patrolu na wodzie czy stoku narciarskim, w lotnictwie Policji albo laboratorium kryminalistycznym. Służba w Policji to także szansa na rozwój zarówno osobisty, jak i zawodowy. Duży wachlarz specjalistycznych szkoleń służy pogłębianiu wiedzy, a także daje możliwość zdobycia nowych umiejętności i doświadczeń.

Komenda Wojewódzka Policji w Krakowie cały czas rekrutuje i zaprasza w swoje szeregi. Zachęca kandydatów do składania podań (również w komendach powiatowych). Więcej informacji o rekrutacji do służby tutaj: malopolska.policja.gov.pl

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze  

+15 #1 max 2023-03-17 11:22
szkoda, że nie doda "pilnowanie starego dziada z kotem" lub pałowanie kobiet
Cytować
-7 #2 Lol 2023-03-17 11:29
Cytuję max:
szkoda, że nie doda "pilnowanie starego dziada z kotem" lub pałowanie kobiet


Jakich kobiet ? Masz na myśli te nie mogące się określić płciowo osobniki ? Xd
Cytować
+10 #3 Katolban 2023-03-17 12:16
Nikt z odrobiną moralności nie wstąpił do policji...niest ety to jest jednostką na usługach pisu.
Cytować
+11 #4 Wadowice 2023-03-17 18:57
To nie policja to pisowskie marionetki. To jest już taki typ jak milicja za komuny. Potrafią pałować bić wykonywać rozkazy które nie powinny być wykonywane. Mogą odmówić wykonania rozkazu ale po co jak premia. Główny komendant potrafi wysadzić komendę. No poprostu sami doświadczeni fachowcy.
Cytować
Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.