W środę (7.12) będzie można skorzystać z usług mobilnego punktu Zakładu Ubezpieczeń Społecznych
Mobilny punkt ZUS w Inwałdzie. To ukłon w stronę przedsiębiorców

W środę (7.12) będzie można skorzystać z usług mobilnego punktu Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Domu Kultury w Inwałdzie. Eksperci założą profil na Platformie Usług Elektronicznych ZUS.

Od nowego roku każdy przedsiębiorca, będzie zobowiązany do posiadania aktywnego profilu na Platformie Usług Elektronicznych ZUS. Dotychczas taki obowiązek mieli jedynie płatnicy składek rozliczających składki za więcej niż pięć osób.

Płatnicy składek, którzy nie mają jeszcze profilu, zobowiązani są do jego założenia do 30 grudnia 2022 roku. Konto na PUE ZUS daje przedsiębiorcy wiele możliwości, pozwala nie tylko na przesyłanie elektronicznych dokumentów do ZUS, ale również odbieranie korespondencji ZUS

Najlepiej założyć profil już teraz i bez pośpiechu zapoznać się z jego funkcjonalnością. Eksperci ZUS pomogą.  Mobilny punkt ZUS będzie działał w środę (7.12) w godzinach od  10:00 do 13:00 w Domu Kultury w Inwałdzie przy ulicy Miłej 9.

Osoby, które będą chciały skorzystać z usług mobilnego punktu ZUS powinny wziąć ze sobą dowód osobisty.

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze  

+1 #1 Rysio 2022-12-05 22:47
Teraz się kłaniają a jak tylko nadarzy sie okazja to zabierają co sie da. Nie wierze a ani jedno ich słowo.
Cytować
Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.