Przez blisko dobę na linii kolejowej ne 117 odcinku Wadowice - Bielsko Biała zamiast pociągów będą
Kolej naprawiać będzie sieć trakcyjną. Przed dobę zamiast pociągów pojadą autobusy

Przez blisko dobę na linii kolejowej ne 117 odcinku Wadowice - Bielsko Biała zamiast pociągów będą jeździć autobusy Zastępczej Komunikacji Autobusowej. Kolej będzie naprawiać sieć trakcyjną na tym odcinku.

Ważna informacja dla podróżujących koleją. W związku z usuwaniem awarii sieci trakcyjnej na odcinku Wadowice - Bielsko-Biała Główna, jak również w relacji odwrotnej od środy (26.10) od godziny 19:00  do godziny 20:00 w czwartek (27.10)  na linii kolejowej nr 117 na odcinku od  Wadowic do Bielska-Białej i odwrotnie zamiast pociągów kursować będą autobusy Zastępczej Komunikacji Autobusowej,

Prace mają najprawdopodobniej związek z niezbędną wymianą przewodów sieci trakcyjnej w związku ze zwiększeniem prędkości pociągów na tym odcinku do 80 km/h a najbliższym czasie.

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze  

-1 #1 Reks 2022-10-26 21:02
Że co nowa sieć się zdarła nie piszcie głupot pewnie jakieś usterki to niech jeszcze szyny wymienia bo według redaktora mają sieć wymieniać bo 80km/h większych głupot nie czytałem
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.