Zakład Ubezpieczeń Społecznych zaprasza na dyżury telefoniczne na temat świadczeń emerytalnych nauc
Dyżur telefoniczny ZUS dla nauczycieli

Zakład Ubezpieczeń Społecznych zaprasza na dyżury telefoniczne na temat świadczeń emerytalnych nauczycieli.

W środę (3.07) w godzinach od 10:00 do 12:00  odbędą się dyżury telefoniczne Zakładu Ubezpieczeń Społecznych na temat świadczeń emerytalnych nauczycieli. Eksperci będą do dyspozycji dzwoniących.

Nauczyciele i pracownicy placówek oświatowych będą mogli zapytać m. in. kto ma uprawnienia do nauczycielskiego świadczenia kompensacyjnego, w jaki sposób ustala się wysokość nauczycielskich świadczeń kompensacyjnych, jakie dokumenty należy złożyć do ZUS w celu uzyskania emerytury czy świadczenia kompensacyjnego, kiedy przeliczenie nauczycielskiego świadczenia kompensacyjnego, czy można podjąć dodatkową pracę gdy pobiera się jednocześnie świadczenie kompensacyjne,  emerytury powszechne – zasady jej przyznawania i obliczania a także rekompensaty z tytułu pracy w szczególnym charakterze – kiedy przysługuje.

Mieszkańcy powiatu wadowickiego będą mogli uzyskać informację pod numerem telefonu  32 31 81 197. Numer działa tylko w godzinach dyżurów!

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.