Po raz trzeci odpadł tynk z naprawianych całkiem niedawno kolumn budynku Miejskiej Biblioteki w Andrych
Co poszło nie tak? Po raz trzeci będa naprawiane te kolumny

Po raz trzeci odpadł tynk z naprawianych całkiem niedawno kolumn budynku Miejskiej Biblioteki w Andrychowie. Czeka je kolejna naprawa. Co poszło nie  tak?

Kilka dni temu budowlańcy z Zakładu Gospodarki Komunalnej w Andrychowie zdjęli cały tynk pokrywający cztery kolumny podpierające ganek budynku Miejskiej Biblioteki w Andrychowie. Już po raz trzeci odpadał z nich tynk i trzeba  sprawdzić,  co jest tego powodem.

Najprawdopodobniej problemem jest woda dostająca się w jakiś sposób na podpory. Po osuszeniu i zbadaniu stanu kolumn już po raz trzeci czeka je remont. Prac naprawcze będą konsultowane ze specjalistyczną firmą zajmującą się konserwacją zabytków, która ma znaleźć przyczynę i źródło zawilgocenia tynków.

Przypomnijmy, że budynek biblioteki kilka lat temu został wyremontowany. Niestety ciągle jest problem z kolumnami, które podczas prac, również obejmujących rynny, zostały odnowione.

 

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+1 #1 I tak lepiej 2022-05-20 11:18
Przynajmniej poprawiają :)
A w ciulowicach fuszerka z łączan ani razu nie była poprawianiana .
Wręcz wszystko co zniszczył kalinski nie zostało jeszcze naprawione :o
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.