Interesuje cię udział w realizacji programu instytucji kultury, praca kreatywnym zespole i samodzielno
Wadowickie Centrum Kultury szuka specjalisty do spraw obsługi technicznej

Interesuje cię udział w realizacji programu instytucji kultury, praca kreatywnym zespole i samodzielność działania? Wadowickie Centrum Kultury szuka specjalisty.

Działalność Wadowickiego Centrum Kultury wróciła do sytuacji sprzed pandemii i zaczyna brakować rąk do pracy. Instytucja poszukuje obecnie nowego pracownika z wykształceniem średnim-technicznym do obsługi koncertów, spektakli i innych przedsięwzięć kulturalnych.

Głównym zajęciem nowego członka zespołu  będzie przygotowanie i obsługa sprzętu elektroakustycznego, audiowizualnego, oświetleniowego podczas organizowanych wydarzeń.

Mile widziane będzie u kandydata udokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku, ale nie jest to konieczne, bo firma zapewnia przyuczenie.  WCK oferuje pełny etat, ale istnieje też możliwość uzgodnienia czasu pracy w zmniejszonym wymiarze, jednak nie mniej niż na pół etatu.

Szczegółowe informacje w tej sprawie można znaleźć TUTAJ

(GS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

-7 #1 bolek 2022-05-19 16:19
Zółto niebieska flaga na rynku to kogo?
Cytować
+3 #2 M. 2022-05-20 09:01
Kiedy piętro domu kultury będzie dostosowane dla osób na wózkach inwalidzkich?
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.