W środę (12.01) wielkie otwarcie sklepu Leroy Merlin w Galerii Andrychów. To 74. sklep tej sieci w Pol
Rusza Leroy Merlin w Galerii Andrychów

W środę (12.01) wielkie otwarcie sklepu Leroy Merlin w Galerii Andrychów. To 74. sklep tej sieci w Polsce. Andrychowska placówka przygotowała z tej okazji sporo atrakcji.

25 listopada 2021 roku oficjalnie otwarto budowaną przez ostatnie miesiące Galerię Andrychów. Powstała na 10-hektarowym terenie u zbiegu ulic Krakowskiej, Białej Drogi i Przemysłowej. To druga, po Galerii Chełm, wspólna inwestycja zrealizowana w Polsce przez firmy Equilis i Acteeum.

Jednak tego dnia nie wszystkie placówki galerii zostały otwarte. Tak było m.in. z sklepem Leroy Merlin, chyba najbardziej wyczekiwanym przez mieszkańców Andrychowa i okolic. W dniu otwarcia ciągle trwały prace budowlane w placówce.

Jak już informowaliśmy, wielkie otwarcie dla klientów zaplanowano na środę (12.01) na godzinę 7:00. Obiekt, znajdujący się na terenie Parku Handlowego Galeria Andrychów, gdzie przygotowano parking z 640 miejscami parkingowymi a o zakupy dla dom i ogrodu zadba 100 osobowy zespół, jest 74. sklepem tej sieci w Polsce.

Mieszkańcy Andrychowa i okolic zyskają komfortowe i bezpieczne miejsce do robienia zakupów z pełną ofertą produktową potrzebną do realizacji marzeń związanych z domem i ogrodem. Ciesze się, ze otwieramy sklep, w którym dzięki profesjonalnej obsłudze naszych pracowników będziemy mogli odpowiedzieć na wszelkie potrzeby okolicznych mieszkańców, w tym także te związane z montażem zakupionych u nas produktów. W tym celu nawiązaliśmy współpracę z lokalnymi firmami montażowymi, które wesprą nas w tym zadaniu – mówi Michał Wojski, dyrektor sklepu Leroy Merlin w Andrychowie.

Tak prezentuje się andrychowska placówka:

Leroy Merlin to  francuska sieć hipermarketów branży budowlanej, należąca do Groupe Adeo. Działa od 1923 roku. W Polsce swój początek ma w 1994 roku, kiedy to z myślą o rozwijaniu sieci marketów budowlanych Leroy Merlin otwarte zostało biuro organizacji. Dwa lata później w Piasecznie pod Warszawą stanął pierwszy sklep budowlany, od którego rozpoczął się rozwój sieci Leroy Merlin w Polsce. Andrychowski sklep jest 74 w naszym kraju.

Przypomnijmy, że Galerii Andrychów już działają: Smyk, House, Cropp, CCC, Pepco, Deichmann, KIK, salon jubilerski, Vision Express, Diverse, Sinsay, 4F, Dealz, Interoptyk, Jysk, Tedi, Martes Sport, Media Expert, 50 Style, Rossmann, Greenpoint oraz KS SPORT.

Oprócz otwarcia Leroy Merlin, wkrótce planowana jest inauguracja sklepów marki Q&Q, Komfort, Lidl i Empiku.

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.