Jest mały poślizg w budowie Galerii Andrychów. Obiekt raczej nie zostanie oddany do użytku jak zapowi
Jest poślizg przy budowie Galerii Andrychów

Jest mały poślizg w budowie Galerii Andrychów. Obiekt raczej nie zostanie oddany do użytku jak zapowiadano w październiku tego roku ale z kilkutygodniowym opóźnieniem.

Galeria Andrychów miała być oddana do użytku w październiku tego roku, ale raczej nie uda się dotrzymać tego terminu. Jak dowiadujemy się nieoficjalnie, obiekt zostanie otwarty  listopadzie lub w grudniu a więc z kilkutygodniowym opóźnieniem.

Przypomnijmy, że generalny wykonawca Galerii Andrychów, firma Karmar S.A., rozpoczęła budowę w październiku 2020 roku na 10-hektarowym terenie u zbiegu ulic Krakowskiej, Białej Drogi i Przemysłowej, w sąsiedztwie planowanej obwodnicy Bielsko-Biała – Głogoczów. Wykonawca realizuje tutaj nowoczesny i wielofunkcyjny obiekt handlowy o ogólnej powierzchni GLA 24 tysięcy m2.

Wśród marek, których sklepy powstaną w andrychowskim Power Center są znane i popularne sieci takie jak Leroy Merlin, Lidl, CCC, SMYK, Rossmann, Media Expert, Martes Sport, Jysk, KiK, Sinsay, House, Cropp, Deichmann, Divers, Pepco, Dealz, Hebe czy Komfort oraz atrakcyjne sklepy o charakterze lokalnym.

Prowadzić do niej mają trzy zjazdy: jeden od leżącej w ciągu drogi krajowej nr 52 ulicy Krakowskiej (naprzeciwko ulicy Grunwaldzkiej), drugi od ulicy Przemysłowej, trzeci zaś również od ulicy Krakowskiej, na wysokości restauracji McDonald's, od ulicy Biała Droga, gdzie powstać ma rondo. na razie inwestor nie ma jednak pozwolenia na jego budowę. Aktualnie trwają prace przy budowie pawilonów handlowych oraz dwóch pierwszych zjazdów do nowej galerii.

Tak mają wyglądać dojazdy do Galerii Andrychów:

 

Galeria Andrychów zaoferuje 38 lokali handlowych oraz 680 miejsc parkingowych.

 

 

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.