Teren wokół remizy OSP Klecza w końcu został zmodernizowany. Przyda się: tu toczy się życie kultur
Teren wokół remizy w Kleczy w końcu doczekał się modernizacji

Teren wokół remizy OSP Klecza w końcu został zmodernizowany. Przyda się: tu toczy się życie kulturalne wsi: organizowane są wesela, imprezy okolicznościowe, festyny czy pikniki.

Ten teren od lat był zaniedbany, w końcu gmina Wadowice jednak wzięła się za niego. Obszar wokół remizy OSP w Kleczy doczekał się modernizacji. Kosztowało to 180 tysięcy złotych otrzymanych z dotacji.

W ramach przekazanych środków wielki dziurawy plac manewrowy z parkingiem wokół budynku, który ostatnio remontowany był 20 lat temu, pokryliśmy świeżym asfaltem. Odnowione zostały również stare schody, a pognite balustrady zastąpiono nowymi ze stali nierdzewnej – poinformował burmistrz Wadowic Bartosz Kaliński.

Mieszkańcy mają powody do radości: to właśnie tutaj toczy się życie kulturalno-społeczne wsi: tutaj organizowane są wesela, zebrania wiejskie, czy festyny i i pikniki.

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.