W Wadowicach uruchomiono Mobilny Punkt Odbioru Zamówień IKEA. To już szóste tego typu miejsce w wojew
Drukuj
W Wadowicach ruszył pierwszy w regionie Mobilny Punkt Odbioru Zamówień IKEA

W Wadowicach uruchomiono Mobilny Punkt Odbioru Zamówień IKEA. To już szóste tego typu miejsce w województwie, ale pierwsze w tej części Małopolski. Od piątku (23.07) meble i akcesoria ze sklepu IKEA można odbierać przy ulicy Doktora Józefa Putka 5.

Mobilny Punkt Odbioru Zamówień IKEA powstał, aby ułatwić mieszkańcom powiatu dostęp do produktów szwedzkiej marki. Dotychczas najbliższe tego typu punkty w Małopolsce znajdowały się w Chrzanowie i Myślenicach.

Od piątku (23.07) zamówienia ze strony i aplikacji mobilnej IKEA dostarczane są na parking przy sklepie Majster Plus Wadowice (ulica Doktora Józefa Putka 5). Odbiór mebli i akcesoriów wyposażenia wnętrz możliwy jest we wtorki i piątki między godziną 16:00 a 19:00.

 

W całej Małopolsce funkcjonuje już 6 Punktów Odbioru Zamówień zlokalizowanych poza sklepem IKEA Kraków, z czego 5 to punkty mobilne. Koszt transportu wynosi zawsze 29 złotych, niezależnie od wagi i wielkości zamówienia. Mniejsze gabarytowo produkty można też  zamawiać do Paczkomatów InPost i Punktów GLS. W celu realizacji usługi wystarczy podać kod pocztowy właściwy miejscu zamieszkania i wybrać wygodne miejsce odbioru.


(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Ostatnie artykuły z kategorii Biznes:

Znamy już wyniki 5 edycji Budżetu Obywatelskiego Małopolski. Skorzysta sporo gmin z powiatu wadowickiego

ZUS przekonuje, że sytuacja z Funduszem Ubezpieczeń Społecznych jest stabilna

Door to door działa! I Ty skorzystaj z naszej pomocy!

Pomięte karteczki, nieaktualne rozkłady jazdy na dworcu i przystankach. Jak to wszystko funkcjonuje?

To ostatni dzwonek na spełnienie obowiązku spisowego!