Projekt Love oraz Bar de Prix zorganizowali dni otwarte, które miały pomóc przyszłym młodym parom w
Tłumy na wadowickim ślubnym dniu otwartym. Organizatorzy zapowiadają kolejne

Projekt Love oraz Bar de Prix zorganizowali dni otwarte, które miały pomóc przyszłym młodym parom w wyborze usługodawców na swoje wesele. To pierwsze tego typu niezależne targi ślubne zorganizowane w Wadowicach przez tą ekipę. Zainteresowanie było spore.

W niedzielę (6.06) Projekt Love oraz Bar de Prix  zorganizowali dni otwarte, które miały pomóc Młodym Parom w wyborze usługodawców na swoje wesele. Wadowicki Ślubny Dzień Otwarty to pierwsze takie wydarzenie zorganizowane przez tą ekipę. Przyciągnął on bardzo dużą ilość przyszłych par młodych, które mogły zapoznać się z ofertami lokalnych usługodawców.

Były samochody do ślubu od Projekt Love, słodki poczęstunek z ciastkarni Iza oraz degustacja drinków od Bar de Prix. Swoje stoisko z pięknymi kwiatami przygotowała florystka Iwona Ostruszka z Traviata. Jakość foto i wideo przedstawiali kolejno specialmomentspl oraz R&D Video. Było również stoisko producenta dodatków oraz ozdób z drewna otwarty warsztat, które przykuło uwagę wszystkich zwiedzających.

Wisienką na torcie były pokazy pierwszego tańca przez szkołę tańca Emotion Dance Academy. O efekty specjalne w postaci ciężkiego dymu oraz pokazów pirotechnicznych zadbał Projekt Love.

Organizatorzy podkreślają, że po tak długiej przerwie spowodowanej pandemią chcieli przypomnieć się parom młodym, stąd pomysł na wadowicki ślubny dzień otwarty.

Udało nam się zorganizować ten dzień w niespełna 10 dni. Na pewno wielkim sukcesem jest współpraca wszystkich firm, które się dzisiaj tutaj pojawiły oraz duża ilość zwiedzających. Dziękujemy za współpracę lokalnym salom weselnym, które przygotowały oferty dla zwiedzających oraz WadowiceOnline.pl za patronat medialny. Nabraliśmy doświadczenia aby w przyszłości zorganizować kolejne wadowickie ślubne dni otwarte –  podkreślają organizatorzy.

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.