W poniedziałek (7.06)  wadowicka placówka ZUS organizuje dyżur eksperta. Tym razem seniorzy będą mo
Dyżur telefoniczny wadowickiego ZUS. Emeryci dowiedzą się o bezpiecznej bankowości

W poniedziałek (7.06)  wadowicka placówka ZUS organizuje dyżur eksperta. Tym razem seniorzy będą mogli dowiedzieć się jak założyć konto w banku i bezpiecznie otrzymywać świadczenia emerytalne.

Z roku na rok rośnie poziom ubankowienia emerytów. Chrzanowski ZUS, pod który podlega placówka w Wadowicach, wypłaca ponad 71% świadczeń emerytalno-rentowych na konta i jest to najwyższy wskaźnik w Małopolsce. Jednak wielu seniorów nie wie, że konto w banku może być bezpłatne. A odbieranie emerytury od listonosza i przechowywanie oszczędności w domu naraża starsze osoby na oszustwa i kradzieże. Dlatego Zakład Ubezpieczeń Społecznych przekonuje swoich świadczeniobiorców do bezgotówkowych form płatności. To o wiele bezpieczniejsze.

W czasie dyżuru będzie można dowiedzieć się m. in: jakie korzyści daje posiadanie konta w banku,jak założyć konto bankowe (rachunek podstawowy) czy jak zmienić sposób wypłaty świadczeń w ZUS.

Dyżur telefoniczny odbędzie się w poniedziałek (7.06)  w godzinach od 11:00 do 13:00, pod numerem telefonu: 33 873 25 40.


(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

0 #1 Miedzynarodowy 2021-06-07 06:17
7 czerwca
Dziś Dzień Seksu
SEX TO ZDROWIE
FERDEK CI TO POWIE
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.