13-letni Kacper Pastor z Wieprza zmaga się z ostrą białaczką limfoblastyczną. Aktualnie jest leczony
Trwa zbiórka krwi dla 13-letniego Kacpra. Walczy z ostrą białaczką

13-letni Kacper Pastor z Wieprza zmaga się z ostrą białaczką limfoblastyczną. Aktualnie jest leczony na oddziale hematologicznym w Krakowie. Rodzice uruchomili zbiórkę krwi dla niego. Dołączyć do niej może każdy.

Kacper Pastor z Wieprza ma 13 lat i zmaga się z ostrą białaczką limfoblastyczną. Obecnie chłopak jest leczony na oddziale hematologicznym w Krakowie.

Rodzice Kaspra zwrócili się o pomoc w postaci oddania krwi dla niego.  Można to zrobić np. w punkcie krwiodawstwa przy ulicy Karmelickiej 5 w Wadowicach, telefon 33 873 29 56. Przyjęcia dawców odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 11:30.

Rodzina informuje, że w przeprowadzonym przed oddaniem krwi wywiadzie, należy podać imię i nazwisko pacjenta oraz szpital w którym się znajduje: Kacper Pastor, Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakowie. Kacper posiada grupę krwi A Rh+, ale krew może oddać każdy.

Jeżeli ktoś przeszedł zakażenie Covid-19 lub zaszczepił się, może oddać krew po upływie określonego czasu. Wszelkich informacji w tej sprawie udziela punkt krwiodawstwa w Wadowicach, tel. 33 873 29 56.

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+2 #1 adrian duda 2021-05-05 10:37
dowiedzcie się i napiszcie po jakim czasie można oddać krew po covidzie i po szczepieniu po dodzwonić się tam to jak do andrzeja dudy, pewnie kabla do telefonu nie mają
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.