Druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej Koziniec-Centrum organizują zbiórkę złomu wśród mieszkańc
Strażacy zbiorą złom. Pomoże im w zakupie sprzętu ratowniczo-gaśniczy

Druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej Koziniec-Centrum organizują zbiórkę złomu wśród mieszkańców. Środki pozyskane z jego sprzedaży zostaną przeznaczone na zakup sprzętu ratowniczo-gaśniczego do jednostki. Pomożecie?

Druhowie ochotnicy z OSP Koziniec-Centrum 10 kwietnia na terenie wsi Koziniec oraz 17 kwietnia na terenie wsi Świnna Poręba przeprowadzą zbiórkę złomu. Środki pozyskane w całości zostaną przeznaczone na zakup sprzętu ratowniczo-gaśniczego.

Bardzo prosimy, o wystawienie niepotrzebnego złomu od godziny 8:00 przy posesji tak jak są odbierane śmieci. Jeśli chciałbyś nas wesprzeć bądź miałbyś trudności z wyniesieniem złomu, prosimy o kontakt pod jeden z poniższych numerów telefonu, wówczas przyjedziemy pod wskazany adres i odbierzemy złom! Prezes OSP 509 927914, naczelnik OSP – 691 323 559 – informują druhowie z OSP Koziniec Centrum.

Zbierają złom stalowy, metale kolorowe, puszki, sprzęt RTV, sprzęt AGD. To kolejna tego typu zbiórka strażaków z naszego regionu, która pozwala na wsparcie mocno ograniczonego budżetu i zakup potrzebnego sprzętu.

Warto więc zrobić remanenty w piwnicach, strychach i domach, pozbywając się zalegających rzeczy a przy okazji wesprzeć druhów.


(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+13 #1 Mieszkaniec 2021-04-06 15:51
Dlaczego nie będą zbierać po innych miejscowościach .
Cytować
-5 #2 miska ryżu 2021-04-06 16:45
zostawcie bezdomnym troche złomu,niech sobie zbierają, mają parę groszy z złomu,wam nie potrzeba.
Cytować
-4 #3 Parafian 2021-04-06 17:18
Ksiądz powinien zbiórkę zrobić bo mu na prąd brakło.
Cytować
+11 #4 yanek 2021-04-06 17:30
to już są kurwa jaja, żeby chłopaki musieli tak kombinować,
bym (p)osłom zabrał auta na rok i powiedział że jak chcą mieć czym jeździć to niech se zbiórkę w internecie założą albo złom pozbierają,
dziesiątki milionów na nowe limuzyny co chwilę, a tu kpina z człowieka który ratuje życie innym...
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.