Uruchomione aplikację na smartfony i tablety z rozkładem jazdy komunikacji miejskiej i informacją o pr
Jest appka z rozkładami komunikacji gminnej w Andrychowie

Uruchomione aplikację na smartfony i tablety z rozkładem jazdy komunikacji miejskiej i informacją o przystankach autobusowych w całej gminie Andrychów. Na razie w wersji testowej, więc mogą pojawić się błędy. Dostępna jest zarówno dla urządzeń z Androidem, jak i tych działających pod systemem iOS.

W sobotę (26.02) uruchomiono aplikacje mPasażer Andrychów, z informacjami o komunikacji w całej gminie Andrychów. Dostępna jest ona zarówno dla urządzeń działających pod systemem Android jak i dla urządzeń działających pod systemem iOS (iPady, iPhony).

Przy jej pomocy można zapoznać się z rozkładem jazdy komunikacji miejskiej i informacją o przystankach autobusowych w całej gminie.

Nad możliwością płacenia za przejazd przy pomocy aplikacji, prace jeszcze trwają. Prosimy o uwagi dotyczące funkcjonowania aplikacji, jesteśmy w fazie początkowej testów – poinformował burmistrz Andrychowa Tomasz Żak.

Aplikację dla telefonów z Androidem można ściągnąć TUTAJ, zaś dla systemu iOS TUTAJ.

Przypomnijmy, że komunikacja gminna działa w Andrychowie od 1 stycznia 2018. Czternastoma zakupionymi, nowoczesnymi i  ekologicznymi autobusami mieszkańcy mogą podróżować liniami łączącymi Andrychów, Sułkowice, Rzyki, Roczyny, Inwałd, Targanice, Brzezinkę, Zagórnik i Bolęcinę. Całość to projekt w ramach nowego systemu komunikacji publicznej w gminie, który kosztował około  22 milionów złotych.

 

 

 

(Marcin Guzik)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

-3 #1 JP 2021-02-27 15:38
Nie żebym coś mówił .
Ale w Mieście też była komunikacja miejska darmowa która ktoś chciał zniszczyc
I wkoncu sie udało
Cytować
+1 #2 M. 2021-02-27 18:25
Czy ta komunikacja jest dostosowana dla ludzi na wózkach inwalidzkich?
Cytować
0 #3 Zeno 2021-02-27 21:55
Cytuję JP:
Nie żebym coś mówił .
Ale w Mieście też była komunikacja miejska darmowa która ktoś chciał zniszczyc
I wkoncu sie udało

Nie bądź śmieszny. Ten złom Klinowskiego kopcący jak tysiąc pieców, z odpadającymi kołami woził powietrze i nic więcej. Wszystkie pomysły Klinowskiego były totalnie do kosza i na szczęście w koszu polityki wylądował też Klinowski.
Cytować
0 #4 hah 2021-03-02 16:30
Cytat:
3 Zeno
HAha akurku cwelu przecież wszyscy wiedzą że połykasz po co sie wypowiadasz skoro nie masz bladego pojecia o czym piszesz
Cytować
0 #5 Marcin 2021-03-03 01:58
Cytuję M.:
Czy ta komunikacja jest dostosowana dla ludzi na wózkach inwalidzkich?

Tak, wszystkie autobusy są częściowo niskopodłogowe, wyposażone w pochylnię i miejsce na wózek.
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.