Komunikacja Beskidzka od 1 marca robi korektę rozkładu jazdy na linii między Bielskiem a Andrychowem.
Komunikacja Beskidzka z korektą rozkładu jazdy na trasie Andrychów - Bielsko

Komunikacja Beskidzka od 1 marca robi korektę rozkładu jazdy na linii między Bielskiem a Andrychowem. Co to oznacza dla pasażerów?

Od nowego roku ruszyła nowa linia  Andrychów - Bielsko-Biała przez Bulowice i Kęty Podlesie, obsługiwana przez Komunikacje Beskidzką, To efekt rozwiązania przez Kęty spółki MZK, która dotychczas obsługiwała komunikację na terenie gminy. O linię od dłuższego czasu zabiegali mieszkańcy, a także przedstawiciele władz samorządowych różnego szczebla zarówno z części województwa śląskiego jak i małopolskiego.

Pasażerowie liczyli, że będzie to mocna konkurencja dla obsługujących tę trasę busów. Niestety po blisko dwóch miesiącach jest spore rozczarowanie: połączeń jest niewiele, a rozkład jazdy nie zawsze dostosowany jest do potrzeb pasażerów. Autobus Komunikacji Beskidzkiej kursuje tylko w dni robocze, z Bielska do Andrychowa odjeżdża jedynie dwa razy dziennie, w drugą stronę zaś trzy.

Od 1 marca Komunikacja Beskidzka zmienia nieco rozkład jazdy, jak informuje, właśnie na wniosek pasażerów. Niestety nie oznacza to zwiększenia ilości kursów, a jedynie drobne korekty. Tak to wygląda:

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+1 #1 Kika 2021-02-23 14:05
Rozkład zajebisty na pierwszą zamianę zmianę idealny przestancie wku...c ludzi takim rozkładem
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.