21 listopada to Dzień Pracownika Socjalnego. Życzenia dla wszystkich Pracowników jednostek pomocy spo
Dzień Pracownika Socjalnego. Życzenia dla wszystkich Pracowników jednostek pomocy społecznej z powiatu

21 listopada to Dzień Pracownika Socjalnego. Życzenia dla wszystkich Pracowników jednostek pomocy społecznej z terenu powiatu wadowickiego składają władze powiatu i dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie.

Szanowni Państwo,

kiedy rok temu spotykaliśmy się w Domu Pomocy Społecznej w Izdebniku na Dniu Pracownika Socjalnego wydawało nam się, że znamy świat, w którym żyjemy, że panujemy nad nim i czujemy się bezpiecznie.

Od wielu miesięcy znajdujemy się w wyjątkowo trudnej sytuacji społecznej. Zostaliście Państwo – pracownicy placówek pomocy społecznej - postawieni przed ogromnym wyzwaniem, które po ludzku trudno udźwignąć. Jednak nie poddaliście się. Praca w warunkach pandemii wymaga jeszcze większego profesjonalizmu, niezwykłej wrażliwości, ogromnej odporności psychicznej, a nade wszystko przedkładania dobra innych nad własne. Tak właśnie od miesięcy wygląda Wasza służba.

Jesteście naszymi Bohaterami. W tym szczególnym dniu w imieniu władz samorządowych oraz mieszkańców Powiatu Wadowickiego dziękujemy za Wasze wielkie serca, gotowość do poświęcenia oraz świadectwo, że zawsze warto wierzyć w dobro i jego moc. Praca socjalna to wielkie i odpowiedzialne zadanie, które zawsze powinno budzić szacunek i wdzięczność całej społeczności lokalnej.

Życzymy Państwu dużo zdrowia, a także siły i wytrwałości w wykonywaniu codziennych obowiązków. Niech praca będzie dla Was źródłem satysfakcji i zadowolenia.

W ciągu kilku ostatnich miesięcy zdążyliśmy się już wszyscy przyzwyczaić do sytuacji, w której nasze kontakty przeniosły się do świata wirtualnego. Spotykamy się na czatach, wideokonferencjach, rozmawiamy telefonicznie. Żałujemy, że nie możemy przekazać Państwu życzeń osobiście, uścisnąć dłoni i z wdzięcznością spojrzeć w oczy. Niestety, jeszcze przez jakiś czas musi nam wystarczyć kontakt wirtualny. Niemniej jednak, pragniemy Państwu złożyć życzenia, więc w trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo przekazujemy je w załączonym materiale filmowym:

Starosta Wadowicki – Eugeniusz Kurdas
Wicestarosta – Beata Smolec
Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie – Barbara Pindel-Polaszek(materiał prasowy Starostwa Powiatowego w Wadowicach)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

-3 #1 Ania 2020-11-20 15:22
Fajne te życzenia. Nie wiem dlaczego, ale jakoś tych samorządowców mogę oglądać i darzę ich sympatią. Z oczu widać, że nie ma w nich zacietrzewienia .
Cytować
+1 #2 Maniek 2020-11-20 16:51
Szkoda że wszystko jest czytane z tablicy
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.