Gmina Andrychów otwarła swoją stację paliw w Zakładzie Gospodarki Komunalnej przy ulicy Batorego 24.
Gmina Andrychów uruchomiła swoją samoobsługową stację paliw

Gmina Andrychów otwarła swoją stację paliw w Zakładzie Gospodarki Komunalnej przy ulicy Batorego 24. Jest ogólnie dostępna, samoobsługowa, czynna 24 godziny na dobę. Jak wam się podoba?

Taka ciekawostka. Jak poinformowały Nowiny Andrychowskie, we wtorek (1.09) gmina Andrychów w Zakładzie Gospodarki Komunalnej przy ulicy Batorego 24 w Andrychowie otwarła nową stację paliw. Jest ogólnie dostępna, samoobsługowa, czynna 24 godziny na dobę. Płatności można dokonać zarówno gotówką jak i kartą.

Uroczystego otwarcia i symbolicznego przecięcia wstęgi dokonali burmistrz Tomasz Żak, jego zastępca Wojciech Polak oraz prezes ZGK  Zbigniew Bizoń.

Przed otwarciem obiektu wymieniono zbiorniki, pompy i trzy dystrybutory, oraz gruntownie wyremontowano budynek obok. Na nowej stacji paliw można zatankować benzynę 95 i olej napędowy. Benzyna w dniu otwarcia  kosztuje 4 złote 36 groszy, zaś olej napędowy 4 złote 26 groszy.(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+8 #1 Olo 2020-09-01 21:24
Można... a co robi ciul w urzędzie w Wadowicach jako burmistrz? Zadłuża gminę, tyle wart jest Kaliński co cały PiS. Do bani do dupy i oby jak najszybciej znikli i już więcej nigdy nie robili bagna w naszym kraju i Europie.
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.