W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa w ostatnich dniach, andrychowski magistray powraca do
Andrychowski magistrat powraca do ograniczeń dla petentów

W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa w ostatnich dniach, andrychowski magistray powraca do przyjmowania interesantów tylko w sprawach niezbędnych.

W piątek (31.07) Ministerstwo Zdrowia poinformowało o nowy 657 przypadkach zakażenia koronawirusem w Polsce.  To kolejny, nowy dobowy rekord zakażeń w naszym kraju. 133 z potwierdzonych przypadków zachorowań dotyczą województwa małopolskiego, zmarło tu kolejnych 7 osób.

W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa  burmistrz Tomasz Żak wprowadził do Urzędu Miejskiego w Andrychowie powrót do przyjmowania interesantów tylko w sprawach niezbędnych. Interesanci wcześniej nieumówieni, a przybyli do budynku  w sprawach niecierpiących zwłoki przyjmowani mają być przez pracowników w miejscu wyznaczonym na parterze obok Dziennika

Nowe zasady funkcjonowania andrychowskiego magistratu będą obowiązywać od poniedziałku (3.07):

Godziny pracy Urzędu Miejskiego:
poniedziałek, środa, czwartek: 7:30 – 15:30
wtorek 7:30 – 17:00
piątek 7:30 – 14:00,

Kasa Urzędu Miejskiego w Andrychowie jest czynna w godzinach:
poniedziałek, środa, czwartek: 7:45 – 15:15
wtorek 7:45 – 16:45
piątek 7:45 – 14:00

Wejście do Urzędu Miejskiego – tylko przez budynek Rynek 16,

Pracownicy Urzędu przyjmują interesantów w sprawach niezbędnych – tylko po wcześniejszym umówieniu telefonicznym daty i godziny, w związku z ograniczeniem liczby interesantów przebywających w tym samym czasie w jednym pomieszczeniu (wykaz telefonów – dostępny jest na stronie internetowej www.andrychow.eu).

Burmistrz Andrychowa i jego zastępcy przyjmują interesantów we wtorki w godzinach 9:00 – 10:00 – w niezbędnych sprawach, po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. Urzędnicy rekomendują załatwianie spraw za pośrednictwem portalu ePUAP, poczty elektronicznej, poczty tradycyjnej lub telefonicznie.

OPsobiste złożenie dokumentów możliwe jest na Dzienniku Podawczym, budynek ulica Rynek 16, w godzinach pracy urzędu,

Ceremonie udzielania ślubów odbywają się zgodnie z harmonogramem w Sali Ślubów Urzędu Stanu Cywilnego - przy udziale maksymalnie 9 osób (nie licząc urzędnika).

Osoby wchodzące do budynku Urzędu w celu załatwienia spraw, obowiązane są do zakrywania ust i nosa, przy pomocy odzieży lub jej części, maski, maseczki, przyłbicy albo kasku ochronnego, zgodnie z przepisami w tym zakresie, a także do dezynfekcji rąk oraz wpisania się do książki wejść.


(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

0 #1 Pis 2020-07-31 21:02
Robić sie nie chce? Skurwysyny
Cytować
0 #2 Taki jeden 2020-08-01 08:56
Najlepiej się zabarykadować przed nie wiadomo czym i olać mieszkańców. Kawusię pić, pożerać kolejne ciastka i tyć. Żenada.
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.