Andrychowskie wodociągi z okazji 15 lat utworzenia spółki przygotowały abolicję dla osób i firm, kt
Abolicja dla tych, którzy nielegalnie pobierają wodę i wydalają ścieki

Andrychowskie wodociągi z okazji 15 lat utworzenia spółki przygotowały abolicję dla osób i firm, które dotychczas nielegalnie pobierały wodę i oddawały ścieki.

Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Andrychowie z okazii 15 rocznica utworzenia spółki przygotowały abolicję (z łac. abolitio – zniesienie, umorzenie) dla osób i firm, które dotychczas pobierały wodę i oddawały ścieki bez podpisania stosownej umowy z zakładem. Takie akcję w ostatnim czasie w Polsce organizowały wodociągi w kilku miastach, żeby daleko nie szukać, m.in. w Myślenicach czy Nowym Sączu.

Spółka ogłasza, że osoby lub firmy, które do dnia 30 września 2020 r. zgłoszą się dobrowolnie do naszej siedziby przy ul. Batorego 68 i ujawnią fakt nielegalnego, tj. bezumownego korzystania z naszej usługi dostawy wody lub odbioru ścieków nie poniosą konsekwencji wymienionych w art.8 ust.1 pkt.4 i w art.28 ust.1, ust.4 i ust.5 ustawy o zbiorowym zaopatrzeniu w wodę i zbiorowym odprowadzaniu ścieków (Dz.U. z 23.02.2017 r., poz.328 z późn. zm.) – poinformował Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Andrychowie

Spółka spisze z takimi osobami, legalizując dotychczasowe, niezgodne z prawem działania.

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+2 #1 Spacerowicz 2020-07-30 19:05
Ciekawe kiedy sprawdzą ścieki na ul.Góralskiej,c ęsto śmierdze szczególnie wieczorami spacer mało wskazany.
Cytować
+1 #2 Hipokryzja 2020-07-30 22:03
Bastion PiS, Zagłębie Chrześcijan, a w centrum miasto w którym wszystko się zaczęło..... I nielegalne pobieranie wody = kradzież? złodziejstwo? P.S. Może potrzebne badania psychologiczne i psychiatryczne ?
Cytować
+4 #3 B 2020-07-31 06:34
Cytuję Spacerowicz:
Ciekawe kiedy sprawdzą ścieki na ul.Góralskiej,cęsto śmierdze szczególnie wieczorami spacer mało wskazany.

Ależ to niemożliwe! Na pewno wszyscy mają szczelne szamba i rachunki za pompowanie ścieków.
Cytować
+6 #4 jbrynkus 2020-07-31 08:21
trzeba być idiotą, by takie akcje popierać. Istnieją technologie, które umożliwiają sprawdzenie szczelności wodociągów i skąd kto kradnie wodę i nielegalnie zrzuca ścieki. Nie należy promować złodziejstwa. Czy tylko uczciwi mają płacić??
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.