Krzysztof Rutkowski  zorganizował  w Wadowicach kolejną konferencję prasową, na której przedstawi
Krzysztof Rutkowski tropi kolejną aferę w naszym regionie

Krzysztof Rutkowski  zorganizował  w Wadowicach kolejną konferencję prasową, na której przedstawił sprawę pochodzącej z Wadowic Ewy G. i stworzonej przez nią piramidy finansowej.

W czwartek (21.05) właściciel biura detektywistycznego, słynny Krzysztof Rutkowski po raz kolejny zorganizował w Hotelu Badura w Wadowicach konferencję prasową dla dziennikarzy. Tym razem  przedstawił sprawę pochodzącej z Wadowic Ewy G. i stworzonej przez nią piramidy finansowej.

Według Rutkowskiego, Ewa G. jako organizator przestępstwa finansowego działając  razem ze swoim mężem wyłudziła od swoich ofiar prawdopodobnie 20 milionów złotych. Pieniądze ofiar miały być przeznaczone na inwestycje, które miały rzekomo przynieść wysokie zyski tym, którzy zainwestowali swoje fundusze. Chodziło m.in. o kupowanie nieruchomości od komornika oraz samochody do leasingu.

Zysków jednak nie ma, podobnie jak zainwestowanych pieniędzy. Poszkodowanych, według Rutkowskiego, jest około 30 osób. O procederze razem ze słynnym właścicielem biura detektywistycznego opowiadała jedna z poszkodowanych, Małgorzata z Kęt, która straciła pół miliona złotych pochodzących z kredytu.

Jak poinformował Rutkowski, sprawę bada Prokuratura Okręgowa w Bielsku–Białej. Ewa G. jest na wolności i według tego, co usłyszeliśmy na konferencji, prawdopodobnie organizuje kolejną piramidę finansową.

Krzysztof Rutkowski prosi innych pokrzywdzonych o zgłaszanie się na policję lub bezpośrednio do biura Rutkowski: 600 007 007.

 

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+6 #1 plotka 2020-05-25 18:32
kolejna naiwna po busiarach poleciała do szczoty po pomoc. On nic nie może
Cytować
+1 #2 Ewa 2020-05-25 23:22
Matko jaka naiwna kobieta w jakim świecie ona żyje.
Cytować
+1 #3 Olo45 2020-05-25 23:25
To jest az dziwne by mogło być prawdziwe. Co ci ludzie mieli w głowie by dać jej kasę.
Cytować
-1 #4 Czarny 2020-05-27 11:22
Dobrze jej tak. Za naiwność płaci się wysoką cenę. Chyba ludzie nigdy nie zmądrzeją??
Cytować
0 #5 Sprawiedliwa 2020-06-17 16:33
Cytuję Czarny:
Dobrze jej tak. Za naiwność płaci się wysoką cenę. Chyba ludzie nigdy nie zmądrzeją??


Karma zawsze wraca
Cytować
0 #6 Paquaio 2020-07-13 18:00
Panie Rutkowski, byłby Pan tak miły i pozamiatał ten syf w Lublinie w związku z tym jak żeś pan narobił tu zamieszania w związku z piramidą finansową Doroty Bracha, ona przebywa wciąż na wolności i ma się świetnie
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.