Gmina Wadowice ogłosiła przetarg na wykonanie projektu technicznego dwukilometrowej drogi gminnej „Na
Drukuj
Burmistrz zapowiada nową drogę. Połączy Ponikiew z Gorzeniem i Zawadką

Gmina Wadowice ogłosiła przetarg na wykonanie projektu technicznego dwukilometrowej drogi gminnej „Na Iłowiec”, która ma połączyć Ponikiew z Gorzeniem Dolnym i Zawadką.

Gmina Wadowice chce wybudować nową asfaltową drogę „Na Iłowiec”. Urząd Miejski ogłosił właśnie przetarg na wykonanie projektu technicznego na przebudowę 2-kilometrowego odcinka drogi gminnej, która ma połączyć Ponikiew z Gorzeniem Dolnym i Zawadką.

Przetarg obejmuje wykonanie dokumentacji projektowej (projekt budowlany i wykonawczy), który pozwoli gminie Wadowice wykonać wszelkie niezbędne roboty budowlane polegające na przebudowie drogi gminnej  wraz z uzyskaniem prawomocnego zezwolenia na realizację tej inwestycji drogowej.

Szutrowa ścieżka, po której przejazd samochodem jest praktycznie niemożliwy, zostanie w całości zalana asfaltem. W ramach przetargu wykonawca będzie miał za zadanie zaprojektować również m.in. chodnik, oświetlenie drogowe, nowe zjazdy, przepusty oraz umocnienia skarp nasypu – zapewnia burmistrz Wadowic Bartosz Kaliński.

Oferty projektanci mogą składać do 15 czerwca  do godziny 10:00. Otwarcie ofert nastąpi jeszcze tego samego dnia w Urzędzie Miejskim w Wadowicach, o godzinie 11:00.

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Ostatnie artykuły z kategorii Biznes:

W 2020 roku zmniejszyła się liczba wypadków na przejazdach

Burmistrz wspiera powstanie nowej apteki w Kalwarii. To rozwiąże problemy w gminie?

Straż Miejska z nowymi uprawnieniami. Będa kontrolować i ważyć ciężarówki

W gminie Wadowice ruszają szczepienia przeciw Covid-19

Rozpoczał się remont sali ślubów w wadowickim magistracie. Zobaczcie, jak ma wyglądać!