Gmina Wadowice ogłosiła przetarg na wykonanie projektu technicznego dwukilometrowej drogi gminnej „Na
Drukuj
Burmistrz zapowiada nową drogę. Połączy Ponikiew z Gorzeniem i Zawadką

Gmina Wadowice ogłosiła przetarg na wykonanie projektu technicznego dwukilometrowej drogi gminnej „Na Iłowiec”, która ma połączyć Ponikiew z Gorzeniem Dolnym i Zawadką.

Gmina Wadowice chce wybudować nową asfaltową drogę „Na Iłowiec”. Urząd Miejski ogłosił właśnie przetarg na wykonanie projektu technicznego na przebudowę 2-kilometrowego odcinka drogi gminnej, która ma połączyć Ponikiew z Gorzeniem Dolnym i Zawadką.

Przetarg obejmuje wykonanie dokumentacji projektowej (projekt budowlany i wykonawczy), który pozwoli gminie Wadowice wykonać wszelkie niezbędne roboty budowlane polegające na przebudowie drogi gminnej  wraz z uzyskaniem prawomocnego zezwolenia na realizację tej inwestycji drogowej.

Szutrowa ścieżka, po której przejazd samochodem jest praktycznie niemożliwy, zostanie w całości zalana asfaltem. W ramach przetargu wykonawca będzie miał za zadanie zaprojektować również m.in. chodnik, oświetlenie drogowe, nowe zjazdy, przepusty oraz umocnienia skarp nasypu – zapewnia burmistrz Wadowic Bartosz Kaliński.

Oferty projektanci mogą składać do 15 czerwca  do godziny 10:00. Otwarcie ofert nastąpi jeszcze tego samego dnia w Urzędzie Miejskim w Wadowicach, o godzinie 11:00.

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Ostatnie artykuły z kategorii Biznes:

Uwaga na oszustów! Już zaczynają handlować bonem turystycznym

Ktoś w Choczni "wydrapał" 7 tysięcy złotych

Wzrost zakażeń koronawirusem. Minister zdrowia zapowiada kontrole w sklepach i rejestrację wesel

Andrychowski magistrat powraca do ograniczeń dla petentów

Abolicja dla tych, którzy nielegalnie pobierają wodę i wydalają ścieki