Z końcem maja wzrastają opłaty za wodę i odprowadzanie ścieków.  Podwyżka dotyczy miasta i gminy
Z końcem maja  ceny wody i ścieków idą w górę

Z końcem maja wzrastają opłaty za wodę i odprowadzanie ścieków.  Podwyżka dotyczy miasta i gminy Wadowice, ale także Kalwarii Zebrzydowskiej i Tomic, bo Wadowickie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji tam również dostarcza wodę.

Jak co roku mieszkańców  gminy Wadowice, ale także gminy Kalwaria Zebrzydowska i gminy Tomice, obowiązywać będą nowe stawki opłat za wodę i ścieki. Ich ceny ustala Wadowickie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji spółka z o.o, działając na podstawie ustawy o zbiorowym zaopatrzeniu w wodę i zbiorowym odprowadzaniu ścieków.

Mieszkańcy Spółdzielni Mieszkaniowej w Wadowicach poinformowani właśnie zostali o podwyżce. Zgodnie z komunikatem, od 29 maja cena dostarczania wody i odprowadzania ścieków do bloków spółdzielni wynosić będzie 13,28 złotych brutto za metr sześcienny. Do tej pory było 12,63 złotych brutto.

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+9 #1 Michał 2020-05-21 11:47
Jest to firma w której brak reform na miarę 21 wieku (kasjerki,porti er) pozdrawiam
Cytować
+11 #2 Jt 2020-05-21 13:14
No to mycie idzie w niepamiec moze koronawirus sie przestraszy i od brudasow bedzie stronil szerokim lukiem?
Cytować
+7 #3 lump 2020-05-21 14:50
to jest normalka to im wychodzi najlepiej będą większe premie brawo prezes
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.