Około trzech miesięcy trwał remont w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Wadowicach. Choć efekt cz
Drukuj
Zakończył się remont w wadowickiej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej

Około trzech miesięcy trwał remont w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Wadowicach. Choć efekt części prac jest niewidoczny „gołym okiem”, bo dotyczy elektryki, podopieczni oraz goście poradni i tak dostrzegą różnicę.

Około trzech miesięcy trwał remont w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Wadowicach. Jak zaznacza Natalia Rykowska, dyrektor placówki zakres robót był naprawdę duży.

Objął trzy elementy. Pierwszym była modernizacja instalacji elektrycznej w całej poradni i budynku przy ulicy Wojtyłów 14 i 16. Drugim – remont klatki schodowej, czyli: usunięcie luksfer i zabudowanie wnęki oraz wstawienie nowego okna, wymiana drzwi, wykonanie poręczy, pomalowanie ścian i wykonanie lamperii mozaikowej. Trzecim etapem prac było pomalowanie pomieszczeń poradni po remoncie instalacji elektrycznej: usunięcie starej powłoki farb, odkucie pustych miejsc pod tynkiem, wykonanie uzupełnienie tynków i ich wyrównanie, malowanie farbą ścian i grzejników – wylicza dyrektor placówki Natalia Rykowska.

Całość prac kosztowała ponad 460 tysięcy złotych. Pieniądze pochodziły z budżetu powiatu wadowickiego.

Myślę, że pracownicy oraz wszyscy korzystający z poradni mogą być zadowoleni z tego, jak wygląda po remoncie. Jest i bezpieczniej, i ładniej – podsumowuje wicestarosta Beata Smolec.

 

(materiał prasowy Starostwa Powiatowego w Wadowicach)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Ostatnie artykuły z kategorii Biznes:

Sześć firm chce remontować andrychowski pałac

Rośnie popularność e-wizyt w ZUS

Remont ulicy Sienkiewicza opóźniony przez znaleziska archeologiczne

Testy antygenowe trafiły do naszego województwa. Wyniki po kilkunastu minutach

Od 1 grudnia rusza Wadowicka Karta Seniora. Można składać wnioski