Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad chce przebudować ruchliwe skrzyżowanie drogi krajowej nr
GDDKiA chce przebudować ważne skrzyżowanie w Nowych Dworach

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad chce przebudować ruchliwe skrzyżowanie drogi krajowej nr 44 z drogą powiatową 1768 w kierunku Wadowic w Nowych Dworach (gmina Brzeźnica).

Jak poinformował Urząd Gminy Brzeźnica, jeszcze  w tym roku  zostanie wykonana dokumentacja projektowa, zlecona przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad dla rozbudowy skrzyżowania drogi krajowej nr 44 z drogą powiatową nr 1768K i drogą gminna nr 470029K w miejscowości Nowe Dwory (gmina Brzeźnica).

Ma tutaj powstać lewoskręt w kierunku Wadowic wraz z rozbudową odcinków drogi powiatowej i drogi gminnej oraz budową niezbędnej infrastruktury.

To dosyć ruchliwe a do tego niebezpieczne skrzyżowania. Bardzo często w tej okolicy dochodzi do kolizji a także wypadków. Przebudowa na pewno spowoduje, że będzie tutaj bezpiecznie.

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

0 #1 Cris 2020-04-17 20:55
Generalny wykonawca Drog-Bud Spytkowice
Cytować
+1 #2 Wuj 2020-04-17 21:00
Cytuję Cris:
Generalny wykonawca Drog-Bud Spytkowice

Znajomości
Cytować
-4 #3 Wuj 2020-04-17 21:02
Niech dalej inwestują przynajmniej jak prochy pojadą to bezpiecznie
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.