W przedświąteczną sobotę, 13 kwietnia, zarówno  Starostwo Powiatowe w Wadowicach jak i andrychowski
W przedświąteczną sobotę starostwo oraz wadowickie i andrychowskie wydziały komunikacji będą czynne

W przedświąteczną sobotę, 13 kwietnia, zarówno  Starostwo Powiatowe w Wadowicach jak i andrychowski i wadowicki Wydział Komunikacji będą czynne.

Dobra wiadomość dla tych, którzy zajęcie pracą w tygodniu nie dadzą rady załatwić pewnych sprawach. W przedświąteczną sobotę (13.04) zarówno  Starostwo Powiatowe w Wadowicach jak i andrychowski i wadowicki Wydział Komunikacji będą czynne w godzinach od 7:30 do 15:30.

W ten dzień urzędnicy odpracują  2 maja, kiedy starostwo jak i wydziały nie będą pracować.

Uprzejmie informujemy, iż w dniu 2 maja 2019 roku (czwartek) Starostwo Powiatowe w Wadowicach, a także Referat Zamiejscowy Wydziału Komunikacji i Transportu w Andrychowie będą nieczynne. Zgodnie z zarządzeniem nr 22.2019 starosty wadowickiego z dnia 28 marca 2019 roku wyżej wymieniony dzień zostanie odpracowany w sobotę 13 kwietnia 2019 roku Za powstałe utrudnienia przepraszam – informuje Starostwo Powiatowe w Wadowicach.

 

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.