Wystartował Wadowicki Inkubator NGO. Organizacje Pozarządowe z gminy Wadowice mogą tutaj uzyskać bezp
Bezpłatna pomoc dla Organizacji Pozarządowych. Wystartował Wadowicki Inkubator NGO

Wystartował Wadowicki Inkubator NGO. Organizacje Pozarządowe z gminy Wadowice mogą tutaj uzyskać bezpłatną i profesjonalną pomoc.

Projekt obejmuje m.in. doradztwo i szkolenia (pozyskiwanie funduszy, poszukiwanie źródeł finansowania, przygotowywanie i wypełnianie wniosków o dotacje, aspekty prawne oraz inne w zależności od potrzeb organizacji), spotkania networkingowe. Dodatkowo aż 10 organizacji będzie mogło skorzystać z bezpłatnego wsparcia księgowego.

Projekt jest realizowany przez Krakowskie Forum Organizacji Społecznych KraFOS i współfinansowany ze środków gminy Wadowice.

Aby umówić się na spotkanie i skorzystać z bezpłatnej pomocy ekspertów, wystarczy skontaktować się telefonicznie pod numerem 502 837 052 lub poprzez e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Do Inkubatora można również przystąpić wypełniając formularz zgłoszeniowy dostępny online TUTAJ.

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.