W ciągu dwóch lat w Andrychowie firma Drog Bud ze Spytkowic za kwotę ponad 4 milionów złotych ma wyb
W Andrychowie powstanie nowa droga. Będzie sporym ułatwieniem dla kierowców

W ciągu dwóch lat w Andrychowie firma Drog Bud ze Spytkowic za kwotę ponad 4 milionów złotych ma wybudować nową drogę, łączącą ulice Tkacką z drogą krajową nr 52. Ma ona usprawnić przejazd przez Andrychów w stronę Targanic.

Urząd Miejski w Andrychowie rozstrzygnął przetarg na wykonanie projektu i budowę nowej drogi, łącznika ulicy Tkackiej z drogą krajową nr 52. Nowy odcinek o długość 650 metrów i ma usprawnić przejazd przez miasto i będzie sporym ułatwieniem dla kierowców, jadących krajówką, którzy jadać ulicami Tkacką i Beskidzką ominą centrum Andrychowa jadąc w kierunku Targanic.

Drogę w ciągu 2 lat (projekt i budowa) ma wykonać za kwotę 4,1 miliona złotych Przedsiębiorstwo Budowlano-Drogowo-Mostowym "Drog-Bud"  Franciszka Fryca ze Spytkowic.

Ostateczny przebieg nowej drogi zostanie ustalony w trakcie prac nad dokumentacją projektową, która ma być opracowana na podstawie przygotowanej w 2018 roku koncepcji.

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+5 #1 Xxx 2019-02-11 16:42
Wszystko fajnie tylko żeby kolej zabudowala sygnalizacje na tkackiej jak na Kęty Podlesie
Cytować
0 #2 kika 2019-02-14 04:19
Ta droga miała by pewnie sens jak by wydowano most obok kolejowego i połączyć z beskidzka
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.