W Zebrzydowicach, Podolanach, Brodach oddano do użytku oświetlenie uliczne, zaś w Inwałdzie i Andrych
Będzie jaśniej i bezpieczniej przy drogach i przejściach dla pieszych

W Zebrzydowicach, Podolanach, Brodach oddano do użytku oświetlenie uliczne, zaś w Inwałdzie i Andrychowie doświetlono 5 przejść dla pieszych. Będzie jaśniej a przede wszystkim bezpieczniej.

Gmina Kalwaria Zebrzydowska oddała do użytku oświetlenie uliczne w miejscowościach Zebrzydowice, Podolany oraz Brody o łącznej wartości 98 836 złotych. Wykonawcą robót była firma Instalatorstwo Elektryczne Stanisław Żurek z Babicy.

Zakres robót obejmował zaprojektowanie i wybudowanie przedmiotowego oświetlenia na drogach gminnych w tych miejscowościach i zamontowaniu 4 lamp LED. 9 lamp LED zamontowano przy drodze powiatowej na skrzyżowaniu w kierunku Leńcz.

Podobne prace zostały niedawno wykonane też w Inwałdzie i Andrychowie gdzie doświetlono 5 przejść dla pieszych.

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

0 #1 Michał 2018-12-28 11:10
super ale jeśli jest przejście dla pieszych jest oddawane do użytku to z automatu powinno być doświetlone a nie jak jak ucierpią przechodnie to mądry robi akcje doświetlania (nowe projekty koszty ) wszystko na odwrót pozdrawiam
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.